Jump to content
Dogomania

Ubranko dla Westa


whiteterrier

Recommended Posts

Witajcie! Chciałam kupić mojemu westowi ubranko na zimę z racji tego, że ostatniej zimy przez brak ubranka chorowaliśmy i to dość poważnie bo odbiło nam się to wiosną..
Znalazłam takie ubranko: [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/obroza_dla_psa/plaszczyki_dla_psa/plaszczyki_zimowe/323203[/url]
Zmierzyłam Amoora i wyszło mi, że grzbiet mierzy mu 50 cm, więc rozmiar L. Czy to nie za duży? A może źle mierzę? Może ktoś z posiadaczy Westów ma ubranka które może polecić? I jakie rozmiarówki noszą wasze psy? Zależy mi na zwykłym, skromnym i wygodnym ubranku bez panterek, różu etc.

Link to comment
Share on other sites

Zmierz od karku do nasady ogona...
Nie wiem ile waży Twoje słońce i na ile można go porównać do shih tzu, ale mój wyrośnięty shihtzak nosi L-ki, z tym, że to z zooplusa kupiłabym mniejsze.
Musisz pamiętać, że psiak lubi mieć podniesiony ogon, jak kupisz za duże to będzie mu przeszkadzało :(

Najlepsze są ubranka, które mają polarek pod spodem i rękawki - dobrze ochronią stawy przed zimnem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasikz']Zmierz od karku do nasady ogona...
Nie wiem ile waży Twoje słońce i na ile można go porównać do shih tzu, ale mój wyrośnięty shihtzak nosi L-ki, z tym, że to z zooplusa kupiłabym mniejsze.
Musisz pamiętać, że psiak lubi mieć podniesiony ogon, jak kupisz za duże to będzie mu przeszkadzało :(

Najlepsze są ubranka, które mają polarek pod spodem i rękawki - dobrze ochronią stawy przed zimnem :)[/QUOTE]

Mój waży 7-8 kg, więc jakiś szczególnie wielki nie jest :)
Właśnie mój nie cierpi rękawków, założy wszystko byle by nie miało rękawków :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...