Jump to content
Dogomania

Jaką karmę?


Estera

Recommended Posts

Witam,
jestem wlascicielka 4ro miesiecznego psa rasy basset hound i mam pewien problem z doborem karmy -> narazie jedlismy Eukanube Puppy Large Breed, ale ilosc kup/24h byla przerazajaca! :crazyeye:
wiec postanowilam zmienic na cos innego i tu moje pytanie -> waham sie miedzy kilkoma firmami czy ktos moze mi doradzic (oczywiscie ostateczna decyzje pozostawiam mojemu psu):
1. Bento kronen
2. Hill's
3. Eagle pack
4. Caninae

Bardzo prosze o rady, ktore z tych karm warto sprobowac a moze sprobowac czegos innego?
pozdrawiamy
Ewa i maluch

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewan']Witam,
jestem wlascicielka 4ro miesiecznego psa rasy basset hound i mam pewien problem z doborem karmy -> narazie jedlismy Eukanube Puppy Large Breed, ale ilosc kup/24h byla przerazajaca! :crazyeye:
wiec postanowilam zmienic na cos innego i tu moje pytanie -> waham sie miedzy kilkoma firmami czy ktos moze mi doradzic (oczywiscie ostateczna decyzje pozostawiam mojemu psu):
1. Bento kronen
2. Hill's
3. Eagle pack
4. Caninae

Bardzo prosze o rady, ktore z tych karm warto sprobowac a moze sprobowac czegos innego?
pozdrawiamy
Ewa i maluch[/QUOTE]


Bento Kronen bo w przystępnej cenie a jakość naprawde wysoka-moja suka również po Eukanubie czy Royalu robiła straszne ilości qpali a po zmianie na Bento z jagnięciną wszystko wróciło do normy.

Link to comment
Share on other sites

[quote=Gosia>>>;4969102]W tej cenie z dobrych jakościowo karm polecam ACANĘ, BEST CHOICE, BOSHA I BRITA. najpierw musisz jednak dowiedzieć się, która Twojemu psu najbardziej smakuje, żebys nie została z workiem karmy, której pies nie chce jeść.[/quote]

ale acana i best choice to chyba blizej 150-160 zł
tez szukam teraz karmy i juz kociokwiku dostaje :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...