Jump to content
Dogomania

dziwne zachowanie suki podczas cieczki


Anielica180

Recommended Posts

Bardzo prosze o pomoc,

Posiadam suczke rasu mops Emine w wieku 7 misiecy ok 9,11 dostała pierwsza cieczke. Dom dzieli z nasza druga sunia yorka Pepsi w wieku 5 msc. Mam pytanie od jakis dwóch dni emina cały czas chce lizac pepsi pachwine tylnej łapki. Jest o tyle natarczywa ze przewraca mala i chce jej lizac brzuch i pachwina. Nie potrafie zrozumiec dlaczego. Od dzisiaj rana równiez chce kopulowac ( chyba bo ma dziwne ruchy) Moze to tez bedzie wazne ze nasza pepsi jak miała jakies 3 miesiace to łapała nas za reke i chciała skakac jak samczyk ale mówilismy ze tak nie wolno i teraz to ustało, zdarza sie ale tylko czasami. Wiemy ze to było spowodowane podnieceniem bo zazwyczaj robiła tak podczas zabawy. Ale ja naprawde nie potrafie zrozumiec o co chodzi z emi w internecie tez nic nie znalazłam. Dodam tez za Emina jest chora na SAS i VDA jej zycie jest przesadzone. Ale my chcemy miec ja do konca. Tylko teraz nie wiem czy to ma cos wspólnego z jej choroba, zachowniem pepsi czy cieczka. Bardzo prosze o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...