Jump to content
Dogomania

Mały, czarny, terrierowaty psiak SZUKA DS!


PannaAnna

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super :). To bardzo bym Cię prosiła, żeby profilaktycznie dać im rady jak oduczyć różnych zachowań typu posikiwianie w domu, podgryzanie prz zabawie itp...Mały jest troszkę nieufny w stosunku do obcych, więc może być na początku nieśmiały albo nawet troche obszczekać. U mnie jak już się przyzwyczaił to jest jak taka mała wesłoła pchełka :lol: W sumie w dużej mierze zachowuje się jeszcze jak szczeniak.

Mam nadzięję, że wszystko będzie dobrze. :)

Link to comment
Share on other sites

Niestety nic z tego nie wyjdzie, dziecko generalnie ma adhd i tak mały pies nie jest dobrym pomysłem. Trudno, trzeba szukać dalej, najważniejsze, żeby maluch dobrze trafił...
[QUOTE] [INDENT] I ci z pięknisiem, bo chcę go przedstawić ludziom. [/INDENT]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233094-Przera%C5%BCona-Kredka-rok-si%C4%99-tu%C5%82a%C5%82a-i-zn%C3%B3w-trafi%C5%82a-do-schroniska-Ju%C5%BC-w-bdt-u-Poker"]
[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233094-Przera%C5%BCona-Kredka-rok-si%C4%99-tu%C5%82a%C5%82a-i-zn%C3%B3w-trafi%C5%82a-do-schroniska-Ju%C5%BC-w-bdt-u-Poker"] [/URL][/QUOTE]

Jesli to nadal możliwe to bardzo proszę o przedstawienie go. ;).

Link to comment
Share on other sites

Niestety , musiałam odradzic adopcje.... Będziemy szukać czegoś większego :D min. 10-15 kg lub kilka lat zwłoki ;) Pani wydawała sie być bardzo rozsądna... pan...raczej malomownAniele nic nie mówili jak moja sunia ochrzcila pokój syna;) Hihi. Będziemy szukać czegoś bliżej.... Ale będę kibicować małemu. <3

Edited by magdola
Link to comment
Share on other sites

No póki co jednak nie :/
Możliwe, ale wydaje mi się jednak, że nie jest to na tle emocji. Po prostu jak ma pełny pęcherz to czasem nie pomyśli,żeby poczekać z tym do spaceru i obsika coś w domu ;P. Z resztą załatwić też mu się zdarzało . Ale tak jak mówilam - teraz to już sporadycznie.

Link to comment
Share on other sites

Tymoteusz cały czas jest miziany :) :loveu: I rano wyleguje się ze mną w pieleszach, po czym podgryza po stopach zapraszając do zabawy :lol:.
I pożerają się ciągle z moją Etną, tzn. bawią :lol: Zadziwające jakie to chucherko odważne się zrobiło. Nawet Etna w końcu nauczyła go przeciągać się sznureczko-piłeczką. :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PannaAnna']Trzymajcie kciuki za malucha jutro :).[/QUOTE]
:kciuki::kciuki::kciuki:

[COLOR=#222222][FONT=Times]Wygraj pieniążki z bazarku na swojego podopiecznego:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Mikołaja-Do-06-12-12r?p=20024199#post20024199[/url][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

No to chyba się udało :).
Tymuś przed chwilą pojechał do Nieborowic k.Gliwic. Przyjechali po niego bardzo fajni, godni zaufania ludzie. Mieszkają w domu z ogórdkiem, mają już jamnika też adoptowanego , pozytywnie nastawionego do świata, zorientowani w "psich" sprawach i gotowi na ewentualne trudności, zdecydowani na kastracje. Porozmawialiśmy sobie, bez problemu podpisali umowę adopcyjną, będziemy w kontakcie, wieczorem zadzwonią :).
Ale w ogóle nagle jakieś zatrzęsienie chętnych było, w efekcie musiałam trzem osobom odmówić :-o. Kierowałam się intuicją i miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PannaAnna']No to chyba się udało :).
Tymuś przed chwilą pojechał do Nieborowic k.Gliwic. Przyjechali po niego bardzo fajni, godni zaufania ludzie. Mieszkają w domu z ogórdkiem, mają już jamnika też adoptowanego , pozytywnie nastawionego do świata, zorientowani w "psich" sprawach i gotowi na ewentualne trudności, zdecydowani na kastracje. Porozmawialiśmy sobie, bez problemu podpisali umowę adopcyjną, będziemy w kontakcie, wieczorem zadzwonią :).
Ale w ogóle nagle jakieś zatrzęsienie chętnych było, w efekcie musiałam trzem osobom odmówić :-o. Kierowałam się intuicją i miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze... :)[/QUOTE]Hurrra ! :multi: Powodzenia Tymku ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...