Jump to content
Dogomania

Kochany RUDZINEK dostał swą szansę i MA CUDOWNY DOM! :)


Sabina02

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='KARLINADOMINIKA']Niestety Rudzinek zostal oszukany..dziewczyna,ktora go chciala w ostatniej chwili sie rozmyslila.Jutro mialam go do niej zawiezc...biedny piesek,ja nie wiem cczy on w tym wieku przetrzyma zime:([/QUOTE]

Ja pier....!!!! :angryy: Nawet nie mów!

Link to comment
Share on other sites

u nas kobita adoptowała psa po przejściach ,wyrwanego ze schronu gdzie został zagłodzony,pies ideał do ludzi
a po 3 dniach powiedziała że musi ją oddać bo sunia chodzi za jej matką krok w krok i nie dają sobie rady
to jest dopiero niepoważne ....
Ludzie zyją chwilą ,chcą psa a za 5 min jednak nie :(
Nie wiem jak Rudzinkowi pomóc i to też mnie dobija

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fochu']u nas kobita adoptowała psa po przejściach ,wyrwanego ze schronu gdzie został zagłodzony,pies ideał do ludzi
a po 3 dniach powiedziała że musi ją oddać bo sunia chodzi za jej matką krok w krok i nie dają sobie rady
to jest dopiero niepoważne ....
Ludzie zyją chwilą ,chcą psa a za 5 min jednak nie :(
Nie wiem jak Rudzinkowi pomóc i to też mnie dobija[/QUOTE]


co za ludzie...to jest masara... dwojga zlego lepiej,ze go nie wziela i nie oddala pozniej lub wyrzucila,bo on by juz tego nie przezyl :((((((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fochu']co tam u chłopaka słychać?
Ola się martwi że wziąć go nie może
już nawet pisze że hotel mu opłacać by mogła
że zrobi mu ogłoszenia na Niemcy ....
a na dt nikt by go nie chciał?[/QUOTE]

Szkoda,ze sie nie zdecyduje:((( juz mialam nadzieje...a Rudzinek dobrze, po kastracji sie chlopak uspokoil i juz ok z psami.wczoraj stalismy razem z innym pieskiem i Rudzinek chcial sie bawic -byl bardzo grzeczny.Co do hotelu i dt nie wchodzi w grę-to starszy piesek i kolejna zmiana otoczenia, przyzwyczajenie i oddanie pozniej komus innemu by go zabiło:(((chyba,ze znalazlby sie jakis domowy hotelik juz do konca jego zycia,to moze by się Pani Wanda zgodzila, nie wiem :(
Na fejsie pelno nowych zdjec Rudzinka i filmików -zapraszam
[url]http://www.facebook.com/events/108992589256883/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KARLINADOMINIKA']Szkoda,ze sie nie zdecyduje:((( juz mialam nadzieje...a Rudzinek dobrze, po kastracji sie chlopak uspokoil i juz ok z psami.wczoraj stalismy razem z innym pieskiem i Rudzinek chcial sie bawic -byl bardzo grzeczny.Co do hotelu i dt nie wchodzi w grę-to starszy piesek i kolejna zmiana otoczenia, przyzwyczajenie i oddanie pozniej komus innemu by go zabiło:(((chyba,ze znalazlby sie jakis domowy hotelik juz do konca jego zycia,to moze by się Pani Wanda zgodzila, nie wiem :(
Na fejsie pelno nowych zdjec Rudzinka i filmików -zapraszam
[URL]http://www.facebook.com/events/108992589256883/[/URL][/QUOTE]

aaa, i dodam,ze psina jest przekochany-juz sie bardzo do mnie przyzwyczail-strasznie sie cieszy,a jak odchodze to dlugo wypatruje, nawet jak jest z kims innym:) Moj kochany,szkoda,ze nie moge go wziąć do siebie:(((( To psi ideal,kto go pozna dziwi się,ze taki mądry i kochany pies kwitnie tak dlugo w schronisku:(

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dla odmiany zglosila się Pani do adopcji Rudzinka dla teściow.Juz mialam organizowac pa,gdy mi zadzwonila,ze bardzo przeprasza,ale tesciowie wczoraj zaadoptowali psa ze schroniska i ze wlasnie się o tym dowiedziala:(((( Rudzinek to straszny pechowiec...ja juz na prawde nie wiem co amm robic,zeby mu pomoc.Jak się trafia jakis dom to zawsze cos wyskakuje :(((((((A psina święta i zime jak tak pojdzie dalej spędzi w schronisku:(((((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KARLINADOMINIKA']Dzisiaj dla odmiany zglosila się Pani do adopcji Rudzinka dla teściow.Juz mialam organizowac pa,gdy mi zadzwonila,ze bardzo przeprasza,ale tesciowie wczoraj zaadoptowali psa ze schroniska i ze wlasnie się o tym dowiedziala:(((( Rudzinek to straszny pechowiec...ja juz na prawde nie wiem co amm robic,zeby mu pomoc.Jak się trafia jakis dom to zawsze cos wyskakuje :(((((((A psina święta i zime jak tak pojdzie dalej spędzi w schronisku:((((([/QUOTE]

ale cisza u Rudzinka:((((( a bidulek taki samotny :(((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KARLINADOMINIKA']Kochani przepraszam,ze nie pisalam-mam najpiekniesjzy prezent pod słoncem-Rudzinek w piątek pojechł do swojego wymarzonego domku do Szczecina.Ma za kolege kotka Toffika-chlopaki dogaduja sie chociaz Rudzinek w schronie zywo na koty reagowal.Nasz kochany chlopaczek świeta spedzil w domku:)))[/QUOTE]

Hurrraaaaaaa:cunao:No to świętujemy:drink1: ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...