Jump to content
Dogomania

PLACEK biega na czterech łapach po Tęczowych Łąkach. Śpij spokojnie kotku... [*]


Andzike

Recommended Posts

Rokowania są bardzo złe.
Został stwierdzony głęboki brak czucia w tylnych łapach.
To że macha to nieświadome skurcze mięśni. Komendy niestety nie idą z mózgu :(
Oddawania moczu i kału jest też nieświadome, oddaje wysiłkowo lub przez moją gimnastykę naciskam na pęcherz :(
Doktor Igor jest super delikatnie mi wszystko wytłumaczył a ja zalana łzami.

Umówił Placka na wtorek do neurochirurga na konsultację który określi ostatecznie stan Placka. Uprzedził że stan może okazać się beznadziejny.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pan Igor nie wziął nic.
Zrobił dwa zdjęcia które pewnie zostaną doliczone do rachunku neurochirurga.

Nie wiem ile wizyta będzie kosztować ustalę z naszym wsparciem Mikropsiejskim :)

Serce mi pęka bez płaczu nie mogę patrzeć na Placka. :(
Plus jest taki że od płaczu jestem taka zapuchnięta że zmarszczki wszystkie mi zniknęły :)

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście wózeczek ułatwiłby mu życie, ale jego życie jeżeli jest bez rokowań to wiąże się z pieluchami, odparzeniami, kuracjami na odparzenia, wiecznymi kąpielami, ograniczaniem przestrzeni życiowej. Nie wiem czy kiedykolwiek będzie go można wykastrować więc jego mocz jest delikatnie mówiąc co najmniej intensywny, nikomu też nie zostawię kota na czas moich wyjazdów bo kto będzie chciał zajmować się inwalidą którego trzeba kąpać, podcierać i drapać po całym ciele bo sam się nie podrapie.

Musimy pamiętać że to był kot który był kotem wychodzącym. Teraz jest zamknięty w kojcu ze względu na jego brudzenie, nie mogę go puszczać po domu na cały dzień w pieluszce bo od szczochów i kup po prostu by zgnił. W kojcu też brudzi ale jego cztery litery przynajmniej się wietrzą. Poświęcam mu cały swój wolny czas czyli nie za wiele w ciągu tygodnia, podczas mojej nieobecności w domu jest skazany na izolatkę. Co innego jak by rokował i stan izolatkowo - odparzeniowy byłby przejściowy a co innego jak jego całe życie ma tak wyglądać a jest kotem młodym przed nim przynajmniej 10 lat życia.

Piszę to i płaczę ale tak sprawa wygląda....

Link to comment
Share on other sites

aikowo..może to głupie co napiszę...ale wiesz, że koty maja 7 żyć..jeżeli funkcjonowanie Placka w tym ciele będzie dla niego udręką, to może nie jest złym wyjściem pozwolenie mu nabyć kolejne ciało ....poczekaj co powie neurochirurg, jestes megababka, ja trzymam kciuki!!!!

Link to comment
Share on other sites

Chłopaki właśnie wyszli.
Placek ma potwierdzone słabe odruchy czuciowe w tylnej części ciała.
Ale żeby potwierdzić czy rokuje czy nie niezbędny jest kontrast kręgosłupa.
Na podstawie wyniku zostanie podjęta decyzja co do ew. operacji likwidacji ucisku.
Badanie kontrastem kosztuje 500 zł :(

Na pocieszenie ani ortopeda w zeszłym tygodniu ani neurochirurg dzisiaj nie wzięli nic za wizytę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']Czyli jakaś tam szansa jest ...
Aikowo jak on już stanie na nogi to Ty go nikomu nie oddawaj, póki nie odrobi w polu kasy, którą na niego wydajesz ;)
No nic, trzeba zacząć bazarkowanie na cały etat :)[/QUOTE]

w Kakadu mysza kosztuje 6,99 zł za sztukę. Podliczy się go i wyliczy w myszach :)
Tak długo będzie siedzieć aż złapie odpowednią ilość :)

Link to comment
Share on other sites

W weekend przysiądę i uruchomię II edycję GIGAKSIĄŻKOWISKA - mam już zdjęcia od aikowo, zobaczę, co mi tam jeszcze zalega na półkach i może parę złotych na Placka wpadnie :)

Poza tym napisała dziś do mnie AniaiJanek, że ma torbę fantów do oddania na bazarek, między innymi takie cudo [url]http://allegro.pl/mega-zestaw-run-run-2-chomiki-zhu-zhu-pets-gratis-i3056918400.html[/url] więc już zacieram ręce ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']jestem na tym bazarku :D[/QUOTE]

Super :)
Póki co zapraszam na II edycję GIGAKSIĄZKOWISKA - super książki już od 1zl :)

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240646-II-edycja-GIGAKSI%C4%84%C5%BBKOWISKA-od-1z%C5%82-dla-potr%C4%85conego-kotka-Placka-w-BDT-do-17-03-g-22[/url]!

Link to comment
Share on other sites

Obiecana już kiedyś fotka w chodziku - made by aikowy TZ :)

[IMG]http://imageshack.us/a/img41/3562/p2177776.jpg[/IMG]

[COLOR=#800080][SIZE=3][B]Dziewczyny, czy znacie jakieś obecne na dogo kociary, które miałyby konto na miau.pl? Może tam byśmy polansowały Placucha? [/B][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...