Jump to content
Dogomania

Józio zgarnięty ze skrzyżowania i Dino z Ruskiej Wsi szukają swojego miejsca na ziemi


Recommended Posts

[quote name='pikola']A jak Chlopcy finansowo stoja?Wstyd mi ale jeszcze nie zdazylam przeczytac..[/QUOTE]
Są u mnie w BDT,jakoś dawałam radę ale będę potrzebowała kasy na kastrację obu i leczenie Dina.Kiedy jeszcze nie było ustawy o ochronie zwierząt,bezdomniaki z domów tymczasowych były sterylizowane na koszt gminy,teraz to są z tym gigantyczne korowody i
decyzja o sfinansowaniu zależy od widzimisię burmistrza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Czyli sa na Twoim garnuszku?
Czy moga juz byc oglaszani,?[/QUOTE]
Mają wydarzenia na FB ale nikt o nie nie zapytał.Będę ogłaszać najpierw Józia,z Dinem muszę poczekać na ostateczną diagnozę.Nie chciałabym żeby ze względu na stan zdrowia wracał za chwilę z adopcji
A co do garnuszka - mam własne 4 ogony,gotuję dla nich ,to i dla tych dwóch dodatkowych dam radę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Aha,ok.Dino ma chora trzustke?
Jesli bedzie zbiorka pieniazkow,daj znac.
Podziwiam i bardzo szanuje BDT.Ciesze sie ze Dino trafil do Ciebie z tego piekla..[/QUOTE]

Na razie sprobuję uzbierać na diagnostykę na bazarkach - mam dwa w przygotowaniu,ale któreś diablę weneckie zeżarło mi kabel do wgrywania zdjęć(drugi w ciągu tygodnia),do tego wysiadł samochód i nie mam czym pojechać do miasta po ten kabel.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Na razie sprobuję uzbierać na diagnostykę na bazarkach - mam dwa w przygotowaniu,ale któreś diablę weneckie zeżarło mi kabel do wgrywania zdjęć(drugi w ciągu tygodnia),do tego wysiadł samochód i nie mam czym pojechać do miasta po ten kabel.[/QUOTE]

Ok,jak by co to chetnie sie doloze..

A co do kabla,to sa napewno pomowienia,sam sie pewnie zepsol..:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Żeby tylko...buty same się wygryzają,fotel sam się obgryzł,winogrona i maliny do wysokości metra pewnie wydziobały szpaki (chociaż zauważyłam że te szpaki chodzą na czterech nogach i ogonami machają.
No cóż - jaki pan,taki kram -my z kosmosu,to czemu menażeria ma być ziemska ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharka']a dlaczego ulowa? Ula (nie pasuje bo jest Dana) czy ma ule?[/QUOTE]

A dlatego
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/197633-ULA-ma-sw%C3%B3j-DOM-ludzi-koleg%C3%B3w-psich-i-KOTA-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/197633-ULA-ma-sw%C3%B3j-DOM-ludzi-koleg%C3%B3w-psich-i-KOTA-%29[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...