Jump to content
Dogomania

Józio zgarnięty ze skrzyżowania i Dino z Ruskiej Wsi szukają swojego miejsca na ziemi


Recommended Posts

[quote name='Kama202']Daniusiu, te rzeczy, które sprzedałaś poza bazarkiem dla Fanty, niech idą na Twoich budrysków:lol:.[/QUOTE]
Bardzo ci dziękuję w imieniu chłopców.
Ich stan posiadania ma się nastepująco
135 zł z bazarku zakładkowego
56 zł od cioci Kama202
Razem 191zł
A wydatki
Badanie wet, i leki 80 zł + 40 zł + 26,70 = 146,70
Są na plusie :lol: ale za chwile jadą na szczepienia i kastracje.
Scany zapłaconych rachunków wstawię jak wrócę do domu,czyli po niedzieli


[IMG]http://imageshack.us/a/img571/8697/p1050874m.jpg[/IMG]


[IMG]http://imageshack.us/a/img822/6297/p1050877l.jpg[/IMG]


[IMG]http://imageshack.us/a/img716/849/p1050878wt.jpg[/IMG]

Edited by cancer43
Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Bardzo ci dziękuję w imieniu chłopców.
Ich stan posiadania ma się nastepująco
135 zł z bazarku zakładkowego
56 zł od cioci Kama202
Razem 191zł
A wydatki
Badanie wet, i leki 80 zł + 40 zł + 26,70 = 146,70
Są na plusie :lol: ale za chwile jadą na szczepienia i kastracje.
Scany zapłaconych rachunków wstawię jak wrócę do domu,czyli po niedzieli[/QUOTE]

Doloze sie,ale dopiero w styczniu.Prosze przypomnij mi smialo.

A jak chlopcy,dokazuja?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Doloze sie,ale dopiero w styczniu.Prosze przypomnij mi smialo.

A jak chlopcy,dokazuja?:cool3:[/QUOTE]

Ciotko Pikola ! WPis był po to żeby było jasne na co poszła kasa z bazarku,na razie radzimy sobie,z rozliczenia bazarku przetworowego też coś wpadnie.
A co do chłopaków ?? Hmmm...Wszystkie zabawki gromadzi na moim łóżu Józio.Próbuję zaiteresować zabawkami Dino,on ma to kompletnie w nosie - tylko by się przytulał.
Dzisiaj,jak wróciłam ze szpitala zastałam na swoim łóżku stos zabawek ukoronowany spodniami od mojej piżamy,wygryzionymi....w rzeczy samej.Zaznaczam że pizama była w łazience,w koszu z praniem

Link to comment
Share on other sites

Jak ja sobie przypomne swoje barykady przed psami,jak wychodzilam z domu:roll:Na szczescie wyrosly..

Teraz sie z tego smieje,ale wtey nie bylo mi do smiechu...Zniszczone panele,pogryzione rzeczy,ziemia z wszystkich kwiatow rozplantowana po dywanie,a kwiaty pociete jak kasownikiem ...

A skarpety zostawione bez palcy:mad:Ale i tak je kocham...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']I do psow!;)[/QUOTE]
Też prawda ! Nasz Oskar,z padaczką pourazową żyje we wlasnym świecie,prawie nie slyszy,prawie nie widzi,gryzie przy dotyku ( nie raz byliśmy przez niego ugryzieni).NIGDY !!! Tzowi nie przeleciała nawet przez głowę myśl o uśpieniu.
Do tego całe swoje życie przeżył na wsi - jest rolnikiem i bardzo go bolą komentarze o złym traktowaniu psów na wsi.W co drugim domu są i u nas i we wsiach sąsiednich psy,wyrzucone przez ,,miastowych " w lesie,przywiązane do kapliczki,wrzucone do bunkrów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Też prawda ! Nasz Oskar,z padaczką pourazową żyje we wlasnym świecie,prawie nie slyszy,prawie nie widzi,gryzie przy dotyku ( nie raz byliśmy przez niego ugryzieni).NIGDY !!! Tzowi nie przeleciała nawet przez głowę myśl o uśpieniu.
Do tego całe swoje życie przeżył na wsi - jest rolnikiem i bardzo go bolą komentarze o złym traktowaniu psów na wsi.W co drugim domu są i u nas i we wsiach sąsiednich psy,wyrzucone przez ,,miastowych " w lesie,przywiązane do kapliczki,wrzucone do bunkrów.[/QUOTE]

Oj tak,wiem cos o tym..Duzo ludzi z miasta wywala psy na wsi bo przeciez chlop przygarnie..Na wsi mnostwo ludzi tez takich, ktorzy kochaja psy..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='pikola']Oj tak,wiem cos o tym..Duzo ludzi z miasta wywala psy na wsi bo przeciez chlop przygarnie..Na wsi mnostwo ludzi tez takich, ktorzy kochaja psy..[/QUOTE]
prawda dziewczyny..albo do lasu wyrzuca to tez ludzie z wiosek przygarna w wiekszosci przypadkow
no i kochamy my w miescie i na wsi ..i sa patologie i tu i tu ..nie mozna uogolniac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='neris']cyryl złapał mysz i żywą rzucił na henia, który sobie spał pod kołdrą :evil_lol:
Henio w przerażeniu wyskoczył z łóżka, złapał kota celinę i rzucił nią w mysz...
A ludzie się dziwią, skąd ja jestem taka porąbana.[/quote]

yyyyyyyyyy:crazyeye:

Cancer jak Chlopcy:cool3:Co zmalowali?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']yyyyyyyyyy:crazyeye:

Cancer jak Chlopcy:cool3:Co zmalowali?[/QUOTE]
Na razie cisza...oby nie przed burzą !
Józio co wieczór mnie rozsmiesza,bo kiedy zaczynam słać łókżo ,zbiera swoje zabawki,układa w kupke na łóżku i nie pozwala Dinowi się do nich zbliżyc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']No nie wierze..Jak moja Pikola,tylko ze Zuze nie interesuja pikolindy zabawki.To juz stateczna dama..

A jak Dino ze zdrowkiem?[/QUOTE]
Dina też nie on nie umie sie bawić zabawkami,na podwórku to jeszcze czasem bawi się patykami,w domu jedyne co go interesuje to gazety ,,do poczytania".Cały czas jest na amylazie,ładnie wygląda,tylko dom by mu sie przydał

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...