Jump to content
Dogomania

Znaleziono psa Gdańsk- Ujeściko/ Łostowice


bonusowa
 Share

Recommended Posts

Witam

Dziś rano idąc do sklepu natknęłam się na dużego psa. Wyglądał na zdezorientowanego stojąc po środku mało uczęszczanej krzyżówki na osiedlu Moje Marzenie. Wybiegł od strony zbiornika retencyjnego koło pętli tramwajowej Łostowice-Świętokrzyska. Kiedy wyszłam ze sklepu już go nie było, ale jakieś 15 min temu mój TŻ dzwonił, że widział przez okno tego pieska, więc jak tylko jeszcze raz będzie biegał w okolicy to zaraz wyjdzie i spróbuje go zawołać. Niestety do domu tego psiaka nie wezmę z powodu moich burków, ale będę mogła zamknąć go na posesji, a jeśli nikt się dzisiaj po niego nie zgłosi, to pewnie zawieziemy go do Kokoszek, bo szkoda go zostawić na dworze na noc jak tak zimno jest a ja budy nie mam niestety :shake: Psa nigdy w okolicy nie widziałam, więc zakładam, że nie jest stąd ale mogę się mylić. Generalnie wygląda na domowe zwierzątko, zadbane, wyczesane.

Opis:

Pies duży, wielkości może suki kaukaza, choć bardziej z pyska przypomina mi landseera bądź leonbergera (tylko kolor nie ten), kudłaty, uszy klapnięte, ogon długi, maść łaciata (głowa ciemniejsza niż grzbiet), płeć nieznana bo nie miałam okazji podejść, może być zarówno rasowy jak i mieszańcem (ciężko powiedzieć).

Jeśli ktoś poszukuje takiego psa, bądź zna pieska podobnego do tego z opisu to proszę o kontakt 509 709 720. Pies błąka się po OSIEDLU MOJE MARZENIE!

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/zblakana-bernardynkaowczarek-kaukaskimix-moje-marzenie-ogl5601100.html[/URL]

pewnie chodzi o tego samego psiaka....
niestety, wydaje mi się, że ktoś się jej pozbył...obym się myliła, ale nie zdziwię się, kiedy zobaczę ją za parę dni w schronisku...:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...