Jump to content
Dogomania

STILL karma Premium bez zbóż


Rufus_Łódź

Recommended Posts

w ostatnim czasie na rynek polski trafiła karma premium bez zbóż STILL Croc produkcja Włoska (jestem nią zainteresowany ze względów ekonomicznych i dlatego też że są na ryżu), dostałem próbki dla moich psów i mogę powiedzieć, że karma sprawiła moim psiakom duże zainteresowanie, chętnie jadły a kupy ich były stałe i wyglądały normalnie (cokolwiek to oznacza!)

i mam pytanie do Was
czy ktoś mógłby się wyrazić na temat tych karm?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rufus_Łódź']w ostatnim czasie na rynek polski trafiła karma premium bez zbóż STILL Croc produkcja Włoska (jestem nią zainteresowany ze względów ekonomicznych i dlatego też że są na ryżu), dostałem próbki dla moich psów i mogę powiedzieć, że karma sprawiła moim psiakom duże zainteresowanie, chętnie jadły a kupy ich były stałe i wyglądały normalnie (cokolwiek to oznacza!)

i mam pytanie do Was
czy ktoś mógłby się wyrazić na temat tych karm?[/QUOTE]


Ja myślę, że najlepszym komentarzem odnośnie tej karmy będzie jej skład

Składniki:[B] Zboża (min. 4% ryżu), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (min. 4% kurczaka),[/B] oleje i tłuszcze (tłuszcz z kurczaka min 4%.), Produkty pochodzenia roślinnego (min pulpa buraczana 4%.),

W tej karmie jest tylko 4% ryży, więc resztę stanowią inne zboża, producent nie chciał napisać jakie
Kurczaka w tej karmie pod odparowaniu jest 1% reszta mięsa nieznanego pochodzenia. Czyli pewnie same "śmieci".

Ja osobiście wolałabym moim psom kupić karmę BRIT z takim składem ok 100 zł za 15 kg, natomiast różnica ogromna

Skład:
[B]Kurczak (41%)[/B], kukurydza, pszenica, ryż, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolami), olej z łososia, drożdże browarniane, naturalny aromat, suszone jabłka, minerały, wyciągi z ziół i owoców

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...