Jump to content
Dogomania

Kaukaz – psie dziecko z połamanymi łapami . POMOCY !!!!


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='natalia.aleksandrov']Jak najbardziej :) Jeśli karma do nas przyjdzie, to go obfotografujemy tak, że będziecie mieli dosyć tych jego zdjęć z karmą :P
Adres, jeśli nie znacie, podam na PW ;)[/QUOTE]

Nie w tej kolejności:) Mały zabrał karmę ze sobą tak? To tę obcykaj. Za tę oddadzą nam pieniążki za jakis czas jak bedą w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

Trzeba kliknąć "edytuj wydarzenie" i na dole dodac organizatorów. Mimo, że jestem cyrylicą, można zacząć wpisywać "Natalia" i powinnam wyskoczyć. potem zatwierdź i to wszystko :)
piescofajnyjest - tak, mały Chilli sam przychodził do Bucza. Przed chwilą Chilli pojechał do nowego domu i Bucz został już tylko z kotami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.aleksandrov']Trzeba kliknąć "edytuj wydarzenie" i na dole dodac organizatorów. Mimo, że jestem cyrylicą, można zacząć wpisywać "Natalia" i powinnam wyskoczyć. potem zatwierdź i to wszystko :)
piescofajnyjest - tak, mały Chilli sam przychodził do Bucza. Przed chwilą Chilli pojechał do nowego domu i Bucz został już tylko z kotami :)[/QUOTE]

Już wiem gdzie, ale wpisuje i mi nie wyskakujesz.
Podaj mi jeszcze proszę na pw swój numer telefonu. Obiecałam jednej Pani już w piatek przesłać. Ona się maluchem mocno interesuje. Gdyby był Leosiem to chyba by go chciała...

Link to comment
Share on other sites

Podam tutaj, i tak chyba już wszyscy go mają :D 602557035
On na pewno nie jest leosiem, to jest mix kaukaza. Bardzo kaukazowaty jest, tylko ogon za długi i sierść za krótka. Pysio tez pod innym kątem niż powinien być, ale w miarę ok.
to odpuśćmy sobie tego organizatora, bo ja nic nie wymyślę, nie znam się na tym ;/ no chyba, że musimy się mieć w znajomych... Hmmm... Nie wiem ;/
Bucz właśnie śpi na dworze. W klatce wariuje i boję się o nogę, więc jak najwięcej go wypuszczam i każę leżeć - dużo śpi. Woli być na dworze niż w domu, doprasza się o wyjście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.aleksandrov']Podam tutaj, i tak chyba już wszyscy go mają :D 602557035
On na pewno nie jest leosiem, to jest mix kaukaza. Bardzo kaukazowaty jest, tylko ogon za długi i sierść za krótka. Pysio tez pod innym kątem niż powinien być, ale w miarę ok.
to odpuśćmy sobie tego organizatora, bo ja nic nie wymyślę, nie znam się na tym ;/ no chyba, że musimy się mieć w znajomych... Hmmm... Nie wiem ;/
Bucz właśnie śpi na dworze. W klatce wariuje i boję się o nogę, więc jak najwięcej go wypuszczam i każę leżeć - dużo śpi. Woli być na dworze niż w domu, doprasza się o wyjście.[/QUOTE]
Wyślę Ci zaproszenie. Może to zadziała

Link to comment
Share on other sites

Może... Ja się nie znam :)
Mały uporczywie ściąga bandaże. Szukam właśnie takiego kubraczka dla suk po sterylkach - założę mu go tak, że sznurki będą na dole, a nie u góry, bo boję się, że rozbabrze szwy... Ale już niedługo (za tydzień) je ściągamy i będzie trochę lepiej :) W czwartek idziemy zrobić RTG i do chiruga-ortopedy na kontrolę - mile widziane wpłaty na opłacenie wizyty... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.aleksandrov']Może... Ja się nie znam :)
Mały uporczywie ściąga bandaże. Szukam właśnie takiego kubraczka dla suk po sterylkach - założę mu go tak, że sznurki będą na dole, a nie u góry, bo boję się, że rozbabrze szwy... Ale już niedługo (za tydzień) je ściągamy i będzie trochę lepiej :) W czwartek idziemy zrobić RTG i do chiruga-ortopedy na kontrolę - mile widziane wpłaty na opłacenie wizyty... :)[/QUOTE]
ja tez.... niestety

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Bardzo chciałam podziękować aidzie. bardzo. jak nie wiem co:)
Pobyt marmurka w hoteliku właśnie ona opłaciła.

Dziękuje bardzo.[/QUOTE]

A to właśnie nazywa się publiczne donosicielstwo:diabloti:. Miało być Święty Mikołaj:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...