Jump to content
Dogomania

Agility w Trojmiescie - Hipodrom Sopot


Axusia

Recommended Posts

[quote name='Kaja & Buster']tak, agresja - po części lękowa, po części samcza ;)
powoli wychodzimy z tego, już nie jest tak strasznie, jak było kiedyś, ale mimo wszystko nigdy nie wiadomo, co Busterowi strzeli. tzn. to jest tak, że Buster po prostu straszy czasami, rzuci się i pokotłuje z drugim psem, ale nie gryzie, tylko kłapie zębami w powietrzu. jak przez jakiś czas pobędzie z innymi psami, to się przyzwyczai, że to nowe "stado", ale samców wcale nie akceptuje, chociaż nie wiem jak teraz jest z młodymi psami i szczeniakami.


taaak :)[/quote]

Ahh widzisz pamiętam Twojego pieska moze z 2 zajęc. No i widzisz psy po szkoleniu u Maćka dziwnie agresywne są :cool3: moja tez. Tak to juz jest po szkoleniu u niego.

Wyjdziecie z tego napewno ja z moją juz prawie wyszłam całkowicie.

Mucha plakat poszedł :D mile widziane uwagi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Axusia[/B] - pw ;)

jeszcze tutaj dopowiem - myślę, że byłoby możliwe z naszej strony bieganie ze znanymi, lubianymi przez Bustera suczkami i może szczeniakami? musiałyby się poznać i często spotykać na agility, wtedy nie powinno być konfliktów, z psami samcami dorosłymi kiepsko to widzę ;) przepraszam, że mam takie wymagania, ale tylko tak moglibyśmy trenować, albo zupełnie sami, a bardzo mi się agility podoba, Busterowi szczególnie skakanie :) bardzo szybko wszystko łapie zresztą :)

Link to comment
Share on other sites

Wstawiłam plakat, który przysłała mi Axusia.
Troszkę zmieniłam, żeby było bardziej czytelne i rzucające się w oczy.
To co widzicie to jest wersja tylko do oglądania.
[B]A pod tym obrazkiem jest link z większą wersją do pobrania i wydrukowania.[/B]
[IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8508/agilitytrojmiastomuh6.jpg[/IMG]

wersja do pobrania do wydruku jest większa od powyższego obrazka, jest wielkości A4, czyli papieru do drukarki.
[URL]http://img217.imageshack.us/img217/4694/agilitytrojmiastosc3.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dzis byłam na biegu w Gdyni. Spotkałam Pania z Goldenką suczka jest w trakcie szkolenia, słuchała się i Pani bawiła się z nią w przeskakiwanie taśm .. podeszłam zagadałm dałam moj nr. Pani jest zainteresowana. Potem spotkałam Panią z dwoma borderami równiez jest zainteresowana odezwie się pozniej. Wiec jak narazie coraz wiecej chetnych jest :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medyk']w niedzielę rusza agility w Sopocie :multi: Spotkanie organizacyjne w niedzielę o 14 na terenie hipodromu. Więcej info na str. ZK [URL="http://www.gdansk.zkwp.pl"]www.gdansk.zkwp.pl[/URL][/quote]


:-o

no to mam czas do niedzieli żeby się zastanowić;)

Link to comment
Share on other sites

Wiesz gdzie jest hipodrom czyli gdzie odbywają się Wystawy w Sopocie? ;)

Jesli wiesz gdzie, to wystarczy podjechać od strony Gdańsk-Żabianka.

Będziesz samochodem czy pociagiem? Bo jesli pociagiem to masz stacje Gdańsk Żabianka i wystarczy przejsc sie wzdłuż ulicy w lewo ;)

Pozdrawiam,
Ania

Do zobaczenia jutro :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...