Jump to content
Dogomania

Hugo - szkielet dzieciaka, 16kg przerażony miniONek - już w swoim domu:)))


anett

Recommended Posts

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AltaCaraya']Poki co nie mam jak pomoc...[/QUOTE]

Alta już ogromnie pomogłaś:loveu:

Niestety oprócz kasy dla Hugo musimy szukać nowego DT/hoteliku!!!!! i to pilnie:-(

DONnka mogłabyś wrzucić apel na fb, że Hugo musi zmienić DT?? może ktoś się zlituje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Alta już ogromnie pomogłaś:loveu:

Niestety oprócz kasy dla Hugo musimy szukać nowego DT/hoteliku!!!!! i to pilnie:-(

[B]DONnka mogłabyś wrzucić apel na fb, że Hugo musi zmienić DT?? może ktoś się zlituje...[/B][/QUOTE]

Już to zrobiłam :)
Czekam na odzew :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AltaCaraya']Nie mam pomyslu... Aneta nakieruj czego szukac konkretnie w jakich kwotach.
i gdzie to bede pytac[/QUOTE]

Alta optymalny byłby DT nie hotel, gdzie ktoś poświęci Hugolcowi czas i uwagę; dom z ogrodem - marzenie za karmę i weta, max do 300zł miesięcznie

[quote name='DONnka']Już to zrobiłam :)
Czekam na odzew :roll:[/QUOTE]

Dzięki Marzenko:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AltaCaraya']Malgosiu ja szukam dalej hoteliku- a nie jest latwo tym bardziej ze to ma nie byc boks[/QUOTE]

dzieki Wiolu -ale mam dobre wiesci
wczoraj anett załatwiła super DT:) Hugo bedzie u p.Ewy - juz tam sa nasze 2 psiaki - stariszek Lolus i odebrany zagłodzony Jasiek

niestety z ogloszen zero odzewu:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']dzieki Wiolu -ale mam dobre wiesci
[B]wczoraj anett załatwiła super DT:) Hugo bedzie u p.Ewy - juz tam sa nasze 2 psiaki - stariszek Lolus i odebrany zagłodzony Jasiek[/B]

niestety z ogloszen zero odzewu:([/QUOTE]

Choć tyle dobrze :multi:
Może zmiana miejsca pobytu przyczyni się do jakiegoś przełomu w życiu Hugo :roll:
Wyróżnię mu znowu tablicę :razz:
I myślę, że pomysł z ogłoszaniem Hugo na inne województwa jest bardzo dobry :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

DT dysponuje nieogarnionymi dla mnie pokładami świętej cierpliwości;) ale mam nadzieję, że Hugolec mimo wszystko nie będzie przeginał i testował ich granic:cool3:

Tylko strasznie szkoda, że Hugo zamiast do swojego domu musi jechać na kolejny tymczas:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...