Jump to content
Dogomania

Galeria Diany,Maxa i przyjaciół


*Ania...Niuf*

Recommended Posts

  • Replies 580
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja to nie żywa dusza????? I czemu od razu bić??? Zupę gotowałam. Rodzinę trzeba czasami nakarmić:placz:

Zjęcia wszystkie obejrzane i proszę coś w tych ustawieniach poprawić!!!!
Fajne są, tylko faktycznie cosik niewyraźne...:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlKil']A ja to nie żywa dusza????? I czemu od razu bić??? Zupę gotowałam. Rodzinę trzeba czasami nakarmić:placz:

Zjęcia wszystkie obejrzane i proszę coś w tych ustawieniach poprawić!!!!
Fajne są, tylko faktycznie cosik niewyraźne...:cool1:[/quote]
Ja też obiadek robiłam:lol: i muszę przyznać że smakowało wszystkim;)
już grzebie cały czas przy aparacie i coś zmieniam ale CO...:evil_lol: zobaczymy pózniej co z tego wyniknie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga76'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta][I][B]Dzień dobry w słoneczny poniedziałek[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta][I][B]Wiosenne pozdrowienia dla całej rodzinki[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :p[/quote]
Witaj dziękuje też wszystkich pozdrów;) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kesslee']Jako ze będe mieć wolne całe 3 miesiące (a może dłuzej? :cool3: ) to podejrzewam że nie obędzie sie bez wizyty w Kaliszu :lol:[/QUOTE]
Ale cudowne wieści mnie dziś w tej galerii spotkały. :loveu: Zapraszamy! [img]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/sweetCyberM.gif[/img]
Tylko proszę wybrać termin, kiedy jednak w Kaliszu będę. :razz: A, i nie widzę możliwości odwołania wycieczki. :razz: ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']Ale cudowne wieści mnie dziś w tej galerii spotkały. :loveu: Zapraszamy! :sweetCyb:
Tylko proszę wybrać termin, kiedy jednak w Kaliszu będę. :razz: A, i nie widzę możliwości odwołania wycieczki. :razz: ;) :lol:[/quote]
No wyobrażasz sobie takie trio:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...