Jump to content
Dogomania

Luna-prawie odważna sunia


Guest wolfheart

Recommended Posts

[quote name='marta.k9080']och Neron wkrótce z pewnością jeszcze Cię zamęczy:diabloti: na pewno już niedługo będzie dobrze z nim:p[/QUOTE]

mam nadzieje ;)

póki co nie mogę nic zjeść bo stoi i się we mnie wpatruje a dzisiaj ma cakowitą głodówkę ....

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

znam to,jak Luna miała dostać narkozę ,to też musiała być głodna i ja nic nie jadłam żeby jej nie było przykro...:lol:
ale ostatecznie nie dostała narkozy bo dała sobie zdjąć szwy na żywca

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']znam to,jak Luna miała dostać narkozę ,to też musiała być głodna i ja nic nie jadłam żeby jej nie było przykro...:lol:
ale ostatecznie nie dostała narkozy bo dała sobie zdjąć szwy na żywca[/QUOTE]

to odważna , Neron nie dał by sobie zdjąć szwów na bank bez narkozy dlatego miał samo rozpuszczalne jak był kastrowany ....

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

ja się bawię w programie do tworzenia muzyki:evil_lol: biorę sobie jakąś piosenkę i próbuję ją ułożyć ze słuchu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']ja się bawię w programie do tworzenia muzyki:evil_lol: biorę sobie jakąś piosenkę i próbuję ją ułożyć ze słuchu[/QUOTE]

ooo widzisz i zabijasz czas a ja siedzę i odświeżam strony w necie , bardzo fajne zajęcie :roll: ale chyba zaraz wypije 4rtą kawkę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']za mało żeby porządnie wypocząć i za dużo żeby zmarnował na nudę:roll:[/QUOTE]

dokładnie , jeszcze jak by sie gdzies jechało to by fajnie urlop minał a w domu to chyba oszaleje , mam nadzieje ze Neron juz bedzie mógł na spacery chodzić ....

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

może poświeć ten czas na swoje przyjemności,w końcu to urlop,zadbaj o siebie,pójdź gdzieś gdzie lubisz..wiesz tak żebyś poczuła ,że masz czas dla siebie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...