Jump to content
Dogomania

Luna-prawie odważna sunia


Guest wolfheart

Recommended Posts

A to pewnie dlatego nie znam bo ja rzadko bywam w tym sklepie ;) ale to jest firma chio ? ta co robi chipsy chio chips ? bo jak tak to na pewno dobre ;) hello ;) a u nas leje od rana , tzn teraz chwilowo nie pada ale zachmurzenie wielkie , mam nadzieje ze jutro bedzie ładna pogoda bo ja muszę iść do miasta ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

hahaha fajnie by było,ale ona za głupia :megagrin:

 

 

ale praca wymarzona,tyle godzin łażenia + spacery,cały dzień na dworze... :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

dzięki Magda :)

 

 

u nas nadal ponuro  :loveu:  spacerek z Rokim zaliczony,a póżniej poszłyśmy dalej,znów 5h spaceru.Kocham to :loveu:

 

 

Mama kupiła mi kurtkę skórzaną(sztuczna) z kapturem,jest świetna :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

nigdy Was nie lubiłam :diabloti:

 

 

pogoda się zepsuła,18'C i słońce,feee :nonono2: a już było tak ponuro i ślicznie :nonono2:

 

Dzisiaj Lunka biegała z Rokim I Edim,a póżniej poszłyśmy do rezerwatu,pięknie tam szkoda ,ze aparatu nie wzięłam :siara:

Link to comment
Share on other sites

nigdy Was nie lubiłam :diabloti:

pogoda się zepsuła,18'C i słońce,feee :nonono2: a już było tak ponuro i ślicznie :nonono2:

Dzisiaj Lunka biegała z Rokim I Edim,a póżniej poszłyśmy do rezerwatu,pięknie tam szkoda ,ze aparatu nie wzięłam :siara:



Wiedziałam :huh:

to dokładnie masz taka pogode jak u nas ;)

też miałam iść dzisiaj z psami i porobić fotki ale zapomniałam wziąć od brata aparatu , ale w sumie żadna strata bo dogo nadal mi nie działa więc fotek bym i tak nie dodała hehe
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...