Jump to content
Dogomania

Potrzebne info


Kamil K

Recommended Posts

[COLOR=#222222][FONT=Verdana]Witam wiem że nie piszę w odpowiednim dziale ale sprawa jest pilna.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=Verdana]Obecnie przebywam u rodziny w Ochabach w woj Śląskim w powiecie cieszyńskim,podczas wypraw rowerowych zauważyłem bardzo zaniedbanego psa mocno skundlonego ON .[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=Verdana]Pies jest bardzo wychudzony i potrzebuje pilnej pomocy teoretycznie pies miałby trafić do schroniska w Cieszynie ale z tego co się orientuje to sytuacja tam nie jest zbyt wesoła... może coś się zmieniło w ostatnim czasie więc jeżeli macie jakieś informacje dotyczące warunków życia psów w Cieszynie to proszę o info.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=Verdana]Sprawę doprowadzę do końca,tylko muszę mieć pewność że pies trafi do dobrych schrona i będzie mógł się socjalizować z ludźmi i psami bo jest delikatnie terytorialny ponieważ żyje w bardzo zaniedbanym domu z ogromnym ogrodem...ale niestety jego właściciel nie daje sobie rady z nim i notorycznie nadużywa alkoholu podejrzewam że jest bity bo bardzo boi się gwałtownych ruchów ręki właściciel poniesie za to odpowiedzialność...Tylko zanim zacznę całą akcję muszę mieć pewność że schron w Cieszynie jest dobrym rozwiązaniem,Ja niestety nie jestem z tych okolic ale również aktywnie działam jako wolontariusz w brzeskim przytulisku więc całą procedurę znam...Tak więc czekam na Wasze opinie.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=Verdana]Pozdrawiam [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...