Jump to content
Dogomania

KLARA - sikała ze strachu - warto pomagać - MA DOM :))


kama210

Recommended Posts

  • Replies 471
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziewczyny tylko nie krzyczcie ..że tak mało piszę ..ale nie obrabiam wszystkiego ..


potem napiszę dokładnie co i jak ...
na razie pisze tyle ..potem więcej :

pojawia sie sznasa bezpłatengo DT ..ale jest jeszcze kilka spraw do omówienia z DT .. tam jest małe dziecko min.
i ajakby dobrze poszło to 18.08 pojechałaby tam .. / bo teraz wyejżdzają na urlop../

ja za ten czas ją odrobaczę i zaszczepię ..
jutro dostanie 1,5 tabletki PRATELA ..dzisiaj zostawiłam pracownikowi co rano sprząta kojce i daje im jeść ..
ma jej dać tablety .. i po niedzieli będzie szczepiona ..

już ją wstęnie "zaklepałam" zeby jej nie wywozili . i mam nadzieję że wszystko wypali .. jak nie to na pewno bedzie jechała do płatnego DT ..
jest zaklepana .. wiec bedę musiała ją stmtąd zabrać ..

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]dzisiaj byłam w Punkcie Przetrzymań .. z małą dostawą puszek i "trochę lepszą ' suchej karmą i koścmi boczkowymi dla psów tam przebywających .. zostawiłam dla Klary tabletki na odrobaczenia .. jutro będzie odrobaczona ... .sunia jest coraz bardziej otwarta do ludzi ..ale cały czas ucieka do legowiska na widok człowieka wchodzącego do kojca .. ale już bardziej ośmiela się wychodzić ..
plus taki że wychodzi chętniej z niego niż poprzednio .. i już tak się nie boi.
Jest w kojcu z dwoma innymi sukami . i jedna z nich niekiedy warczy na KLARĘ i kłapie zębami na nią przy jedzeniu .. A KLARA z podkulonym ogonem ucieka od niej ..
to dzisejsze zdjęcie.. tak Klara chce wyjść ale się boi .. bo "aż' dwie osoby stoją przed kojcem ..


[/SIZE][IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/481918_389497297784626_1168125962_n.jpg[/IMG][SIZE=3]

[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...