Jump to content
Dogomania

Klub D.A. w Polsce


pissarro

Recommended Posts

[B][FONT=Arial][SIZE=3]Ruszyła ostro inicjatywa Klubu D.A. w Polsce. Dokumenty potrzebne do rejestracji w załączniku. Nieważne w tym momencie od kogo kto ma Dogo i czy wogóle ma. Istotne, żeby wreszcie to zrobić. Wypełnione skany (a potem jeśli będzie to potrzebne oryginały) wysyłamy do Janusza Masiarza mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] . Sądząc po naszej pierwszej rozmowie telefonicznej to człowiek, którego energia pozwoli na osiągnięcie celu. W dokumencie "Zaproszenie" kontakt telefoniczny do Janusza i inicjatorów.
Jedynym warunkiem jest członkostwo w ZKwP. W mailu prosimy też o wysłanie danych takich jak np numer członkostwa, oddział, pesel. I dajcie spokój bezwartościowym analizom po co i na co. Jeśli ktoś nie widzi sensu nikt nikogo nie zmusza do członkostwa.[/SIZE][/FONT][/B]

Nie mam też ochoty strzępić języka i klawiatury na darmo. Wszelkie dalsze posunięcia w momencie gdy Klub ruszy. Inicjatywa otwarta dla wszystkich i bez personalnych rozgrywek. Temat uważam z mojej strony za wyczerpany. Jeśli o czymś zapomniałem na pewno mnie poprawią inicjatorzy ewentualnie ja dopowiem.
[URL]http://www.dogoargentinoclub.pl/dok/Deklaracja.pdf[/URL]
[URL="http://forum.**********/www.dogoargentinoclub.pl/dok/Deklaracja2.dot"]www.dogoargentinoclub.pl/dok/Deklaracja2.dot[/URL]
[URL]http://www.dogoargentinoclub.pl/dok/ZAPROSZENIE1.dot[/URL]
[URL]http://www.dogoargentinoclub.pl/dok/Zaproszenie.pdf[/URL]

Edited by pissarro
Link to comment
Share on other sites

Siema.
Ja dowiedzialem sie o wszystkim wczoraj. Wiec z rozpedu ruszylem z nowina. Obawiam sie, ze duze grono wietrzy spisek a nic bardziej mylnego. Wczoraj (po raz pierwszy w zyciu) i dzisiaj rozmawialem z Januszem. Odzew jest dokumenty jednak jeszcze nie splywaja. Na razie rzecz polega na zebraniu 100 chetnych. A potem demokratycznie zajmiemy sie wyborem i decyzjami. Nie chodzi tu o rozgrywki personalne itd. Chodzi o to, zeby ruszyc, zeby zaczac. Nie wazne kto z jakiej hodowli ma psa i czy ma. Trzeba zrobic wreszcie ruszyc. Liczymy oczywiscie na wielu chetnych w koncu deklaruja sie jako milosnicy rasy a nie tylko wlasnego psa. W ramach klubu bedziemy miec duzo wieksze pole do manewru i inaczej moze wreszcie beda patrzec na nas w innych krajach.

Link to comment
Share on other sites

pissarro

No cześć, ważne żeby ekipa od DA ugięła trochę swoje ego i zaczęła współpracować, bez fochów, że ten nie chce pracować z anay, a inny z gargantą. Z Januszem? Rozumiem, że chodzi o JB Sapiens. Spoko, ja niestety nie prowadzę dialogu z donosicielami, ale Was to nie dotyczy, Waszej rasy of course zawsze to kolejny podpis. Klub to może być początek czegoś fajnego na przyszłość, ale nie myśl, że unikniecie problemów, każdy będzie ciągnął w swoją stronę, warto od początku pomyśleć o zasadach równych dla każdego. Warto zachować umiar. Dla mnie to przełom, DA była do tej pory rasą o dość szemranym rodowodzie w naszym kraju, może to pozwoli rozwinąć wszystkim skrzydła, gdyby nie warunek członkostwa mój podpis miał byś jeszcze wczoraj, niestety nie łapię się, ale będę kibicował.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

pissarro

Siema, miałem okazję tydzień temu poznać jednego z hodowców DA. Rozmawialiśmy chwilę o próbach jakie proponują jacyś tam ludzie na wzór tych ćwiczeń jakie były prowadzone na Węgrzech, hodowca nie jest zainteresowany tego typu udawani próbami pracy. Tak więc nie każdy daje się łapać na lep. Mi to dało do myślenia. Obawiam się, że powstanie kolejny klub rasy, który będzie prowadził udawane trochę klatkowe testy jakie niczego nie wykarzą realnie. Poczekajmy jednak ilu hodowców się pod tym podpisze. Mnie najbardziej interesuje jak będą wyglądały te testy w realu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...