Jump to content
Dogomania

CAC-Vel'ka Ida/SK, 20-07-2012


Asiaczek

Recommended Posts

CAC-Vel'la Ida/SK, 20-07-2012
sędzia: Tijana KONRAD/SRB

PSY
kl.ch
BUNDUSTAR African Elite FCI - dosk.1, CAC, BOS, [B]BOB, Zwyc. Słowacji 2012[/B]
Kanibaru FROMAJE FRAIS - dosk.2, r.CAC

SUKI
kl.honorowa
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - dosk.1

kl.puppy
CHICHA African Elite FCI - w.o.1, Best Puppy

kl.p
ROMANTIC SMILE Asiaczek FCI - abs. (nadal wymienia włos)

kl.ch
LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, [B]BOS, Zwyc. Słowacji 2012[/B]
OLA CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI - dosk.2, r.CAC.

Na finałach nie zostałysmy z uwagi na moje nadwyręzone kolano. cos chrupneło, mlasnęło i potem z trudem chodziłam.

Wielkie podziękowania dla [B]narisowej,[/B] która niewiele namyslając sie wzieła ode mnie ringówke i z powodzeniem zaprezentowała Felkę w kl.honorowej i Erkę w kl.championów!!! Nadmienię, że to byl jej "pierwszy raz", czyli pierwszy raz prezentacja na ringu basenji.
Brawo, [B]narisowa[/B]!!!

pzdr.

Edited by Asiaczek
Link to comment
Share on other sites

BUNDUSTAR - cytuję wycinek z katalogu:
"... Moving a dog from clas to class at the show is only possible in case of organizer's mistake.".

Tak więc, moim zdaniem, nie było mozliwe przeniesienie Szepsi do klasy otwartej, nawet gdyby osoba odpowiedzialna - wg słów pani z sekretariatu - byla na miejscu.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']BUNDUSTAR - cytuję wycinek z katalogu:
"... Moving a dog from clas to class at the show is only possible in case of organizer's mistake.".

Tak więc, moim zdaniem, nie było mozliwe przeniesienie Szepsi do klasy otwartej, nawet gdyby osoba odpowiedzialna - wg słów pani z sekretariatu - byla na miejscu.

Pzdr.[/QUOTE]

Taaa, przepisy znam, mówiłam o praktyce, która jest stosowana oczywiście przy dobrej woli organizatora, tu takiej przynajmniej w pierwszy dzień nie było, ale możesz popytać, masz szerokie kontakty, a w każdym razie, myślę, że szersze niż ja, i sprawdzić skoro mi nie wierzysz :) Gdybym wiedziała, że się wybierasz to Szepsi by była zgłoszona do kl.otwartej, bez sensu jest się ścigać o jednego caca w klasie championów gdy otwarta jest pusta, a Szepsi nic by nie szkodziło gdyby była w otwartej, no nic, tak czasem bywa :)

Warto by było uzupełnić wyniki skoro podałaś stawkę to:

CHICHA African Elite: 1.w.o., BEST Puppy
OLA CHILD OF THE STARS Asiaczek: 2.dosk, res.CAC

Dziękuję i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...