Jump to content
Dogomania

..:Galeria Foxiego:..


kaskaSz

Recommended Posts

[quote name='kaskaSz']Hej. Ten tydzień i przyszły mam zawalone, teraz wpadłam w czasie oglądania m jak miłość :P i to tylko z powodu szukania interpretacji wiersza. A dzisiaj to już w ogóle mam przerąbane, prawie ze wszystkiego mnie pytali, jeszcze tak to od początku edukacji nie miałam. Zmówili się czy co?
Pozdrawiam[/QUOTE]
A jaki efekt tego dopytywania...? Byłaś przygotowana?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pieseczkowo']Trzymaj się!!![/QUOTE]
Dzięki
[quote name='Asiaczek']A jaki efekt tego dopytywania...? Byłaś przygotowana?

Pzdr.[/QUOTE]
Nie było tak źle, poza tym, że strasznie się denerwuję przy odpowiedzi.
[quote name='Ola & Kajtek']Hej :multi:
Co tam u was??? kiedy fotki Foxiego będą ??? :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='Czarna_Owieczka']Cześć Kasiula :) przetrwasz, damy rade ;)

Co u Foksia? masz może w rękawie jakieś foty ? :grins:[/QUOTE]
Z fotkami to będzie ciężko. Nie mam n\ani 1 nowej fotki....
[quote name='LadyK']Witam się ;)

Widzę, że wszyscy teraz na brak czasu cierpią przez tą szkołę itp...:shake:[/QUOTE]
No niestety, taki czas, że każdy ciągle coś zadaje... Jak nie ma sprawdzianów to nie ma, a jak są to ze wszystkiego.

Ja znowu ten tydzień mam zawalony. Matrury próbne ze wszystkiego,wizyta u ortodonty,okulisty,fryzjera, a w przyszły poniedziałek Fusisław idzie na trymowanie, bo ja nie mam czasu ani weny do tego.
Trzymam kciuki za dogomaniackich maturzystów :)
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Jestem, jestem :) Zaglądam tu czasem dla odstresowania się :P Taki maraton maturalny strasznie wykańcza mnie psychicznie i fizycznie, a jutro to już w ogóle chyba padne po tej bioli... Polski poszedł mi tak sobie, matma była ciut prostsza niż z CKE, a angol też jako tako mi poszedł. Najgorszy był odsłuch bo przez radiowęzeł- strasznie szumiało i było niewyraźnie, 3 razy przerywali, więc jak tak będzie na zwykłej maturze to czarno to widzę. Zaczynam też pisać wypracowanie na maturę ustną, a Wy już zaczeliście? Jak Wam poszło?
Fusisław dostał prezent w postaci wielkiej pluszowej piłki i ciągle szaleje z nią (i za nią), poza tym znowu zjadł przez przypadek trochę masła co przypłacił rewolucją w brzuchu, ale wszystko jest już w normie.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

U nas też słuchanie było przez radiowęzeł i się niosło strasznie i ciężko było zrozumieć. Też muszę zacząć pisać ustną z polskiego, postanowiłam sobie, że muszę ją skończyć do końca tego roku (kalendarzowego) ;) ale muszę sobie jeszcze jedną książkę z średniowiecza wybrać do porównania miłości kochanków :) wydaje mi się, że samo napisanie tej pracy nie będzie jakieś trudne, zbiorę wszystkie materiały i jednego dnia powinnam napisać, bo w końcu nie pisze książki ;)

Jak tam u Ciebie szykowanie na studniówkę ? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']Jestem, jestem :) Zaglądam tu czasem dla odstresowania się :P Taki maraton maturalny strasznie wykańcza mnie psychicznie i fizycznie, a jutro to już w ogóle chyba padne po tej bioli... Polski poszedł mi tak sobie, matma była ciut prostsza niż z CKE, a angol też jako tako mi poszedł. Najgorszy był odsłuch bo przez radiowęzeł- strasznie szumiało i było niewyraźnie, 3 razy przerywali, więc jak tak będzie na zwykłej maturze to czarno to widzę. Zaczynam też pisać wypracowanie na maturę ustną, a Wy już zaczeliście? Jak Wam poszło?
Fusisław dostał prezent w postaci wielkiej pluszowej piłki i ciągle szaleje z nią (i za nią), poza tym znowu zjadł przez przypadek trochę masła co przypłacił rewolucją w brzuchu, ale wszystko jest już w normie.
Pozdrawiam.[/QUOTE]
No to jak wszystko w normie - to się nie czepiam:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarna_Owieczka']U nas też słuchanie było przez radiowęzeł i się niosło strasznie i ciężko było zrozumieć. Też muszę zacząć pisać ustną z polskiego, postanowiłam sobie, że muszę ją skończyć do końca tego roku (kalendarzowego) ;) ale muszę sobie jeszcze jedną książkę z średniowiecza wybrać do porównania miłości kochanków :) wydaje mi się, że samo napisanie tej pracy nie będzie jakieś trudne, zbiorę wszystkie materiały i jednego dnia powinnam napisać, bo w końcu nie pisze książki ;)

Jak tam u Ciebie szykowanie na studniówkę ? :razz:[/QUOTE]
Ja też sobie założyłam, że skończę pisać do końca tego roku. Ja mam temat związki człowieka z przyrodą :) Myślałam, że to pisze się jak zwykłe wypracowanie, a tutaj jednak będzie trochę pracy, mi na pewno nie zajmie 1 dnia :D A co do studniówki to się nie wybieram.

[quote name='Asiaczek']No to jak wszystko w normie - to się nie czepiam:)

Pzdr.[/QUOTE]
U mnie tak zawsze- szkola,brak czasu i narzekanie- czyli norma :D

A na 12 ide napisać biolę, to będzie porażka roku, jak na 10%nazbieram to będzie cud. choć od 30% się zdaje, ale na to nie mam co liczyć :P

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie dosyć trudna była ta matura z bioli, ale to dlatego, że moja wiedza jest dosyć mała, bo dopiero zaczynam powtarzać. Dali dużo ekologii, której jeszcze nie przerabialiśmy, a z gimnazjum to nie mogłam sobie nic przypomnieć. 4 zadań nie zrobiłam, reszta pewnie źle :P No i nie mogę znaleźć odpowiedzi. Jeśli ktoś z czytających maturzystów pisał biole podstawową i znalazł odpowiedzi to prosiłabym o linka. Dzięki za zainteresowanie
Lece bo psiak na spacer chce, chyba jeszcze nie wie jaki jest mróz :D

Link to comment
Share on other sites

Ewelina- nie kręcą mnie takie imprezy, nie mam zbyt zżytej klasy, każdy tam idzie się napic, obgada kto z kim i jak. Tak może było zawsze, ale ja się cieszę , że nie idę, bo jak teraz np. tańczą poloneza to każdy na każdego się drze, kase wpłacają od 2 kl. i jest to worek bez dna, ogólnie organizacja do dupy, dobrze, że mnie ten niepotrzebny stres omija i jak narazie nie żałuję swojej decyzji.

Wyniki z matur już częściowe są, i tak:
matma CKE-60%, OPERON 72%
angol 82%
polak i biola jeszcze nieznane.

No i chciałam wstawic fotki, ale tak gdzieś wsadziłam kabel od aparatu, że nie mam pojęcia gdzie jest. Mam nadzieję, że go znajdę, bo będzie problem z kupnem nowego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']Ewelina- nie kręcą mnie takie imprezy, nie mam zbyt zżytej klasy, każdy tam idzie się napic, obgada kto z kim i jak. Tak może było zawsze, ale ja się cieszę , że nie idę, bo jak teraz np. tańczą poloneza to każdy na każdego się drze, kase wpłacają od 2 kl. i jest to worek bez dna, ogólnie organizacja do dupy, dobrze, że mnie ten niepotrzebny stres omija i jak narazie nie żałuję swojej decyzji.
Wyniki z matur już częściowe są, i tak:
matma CKE-60%, OPERON 72%
angol 82%
polak i biola jeszcze nieznane.
No i chciałam wstawic fotki, ale tak gdzieś wsadziłam kabel od aparatu, że nie mam pojęcia gdzie jest. Mam nadzieję, że go znajdę, bo będzie problem z kupnem nowego.[/QUOTE]
Zadowolona jesteś z dotychczasowych wyników?
Jak kabelek się nie odnajdzie, to może na wszelki wypadek kup czytnik kart. To wydatek ok. 40-50 zł i kopiujesz zdjęcia bezpośrednio z aparatu na komp.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Tak, jestem zadowolona, bo jak szłam do liceum to bałam się, że któregoś roku będę z matmy zagrożona, a tu 60%, więc nie jest źle. Poza tym do maja jest jeszcze troche czasu, więc poćwiczę ze wszystkiego i będzie ok. Najgorzej z polaka i bioli.
Kabel podobno jest u siostry, ale nie wiem czy to na 100% ten. :D Ale dziękuję za informację P.Asiu, ja to w sprawach sprzętu elektonicznego i innych nie jestem dobra.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...