Jump to content
Dogomania

Moje stadko,.


keria

Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Hej! No i gdzie ta wiosna? Ja i moje stadko czekamy z utęsknieniem.;-)

Nie mogę wprost uwierzyć, że mojemu Rudkowi udało się doczekać kalendarzowej wiosny :multi:.
Ostatnio znów miał ciężkie chwile= problemy ze zdrowiem. Na razie jest dobrze i czekamy na ciepłe dni żeby wszyscy mogli pogrzać kostki na trawie.
W końcu będzie można iść na spacer do lasu, rozłożyć koc w ogrodzie (jak zwykle miejsca na nim dla mnie prawie nie ma, bo przecież psy i koty trawka w pupkę kole:diabloti:).
Felcia będzie mogła korzystać z kąpieli słonecznych i dreptać noga za nogą wokół domu, nikt nie wie w jakim celu tak chodzi ale ona po prostu tak lubi. Żyje w swoim nieznanym nikomu świecie. Jedyne co potrafi wyrwać ją z jej prywatnego stanu "nieważkości", to zapach jedzenia, widok swojej ukochanej pani (ale bynajmniej nie mnie :evil_lol:, tylko mojej siostry), no i widok jakiegoś starszego pana idącego o lasce (chyba wtedy Felcia oczami swojej psiej duszyczki widzi swojego pana, który po nią wraca- tylko ona jeszcze wierzy, że to się kiedyś wydarzy).

Wiosna chyba tuż tuż, bo muchy zimujące u mnie pod dachem już się obudziły- [COLOR=#4b0082][B]a feee[/B][/COLOR] :mad:znów obijają się o szyby frunąc w kierunku słonka. Ja to mam jakąś zimową kryjówkę tych owadów, aż mi czasem "witki" opadają.
Dom nieuszczelniony no i nieproszeni goście wszędzie włażą, chyba póki co pozostaje mi się przyzwyczaić :roll: Może ktoś chce na karmę dla jakiegoś gada to będę zbierać na wynos? :razz:
Szkoda tylko, ze w mojej okolicy nie ma jakiegoś "psioluba" na codzienne spacerki. Zresztą ogólnie sąsiadów niewielu to i wybrać nie ma z czego heh.
Fajnie, że Elaja czasem się z nami w teren wybierze i nie ma jeszcze dość tych moich hałaśliwych czarnych piranii :evil_lol:
No przychodź już wiosno, wszyscy czekamy!

Link to comment
Share on other sites

Moja Klarcia niestety wróciła po dwudniowej adopcji bo panią drażniło że cyt: " Ten kot tak biega, nie może się z nią porozumieć i czuje się jak w depresji poporodowej" :shake:
[COLOR=#b22222][SIZE=4][B]Nadal szukamy domku stałego![/B][/SIZE][/COLOR]
[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/201212/226059/743859/00000004.JPG[/IMG]

Edited by keria
Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][COLOR=#000000]Fajnie, że Elaja czasem się z nami w teren wybierze i nie ma jeszcze dość tych moich hałaśliwych czarnych piranii[/COLOR][/QUOTE]
Eee , no co Ty , całkiem znośnie te Twoje piranie;) ale jakbyś chciała to czasem możemy się podmienić stadkiem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Eee , no co Ty , całkiem znośnie te Twoje piranie;) ale jakbyś chciała to czasem możemy się podmienić stadkiem :diabloti:[/QUOTE]
Dziękuję twoja biała pirania by mnie pewnie zjadła :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keria']A co, może to ja taka smaczna? :cool3:[/QUOTE]

Ja bym sie na Twoim miejscu białej piranii nie obawiała - Twoje piranie swojej Pani na pewno by nie pozwoliły skonsumować :evil_lol: i biała pirania już sie miała okazję o tym przekonać :eviltong: Na Twoje stadko w każdym bądź razie patrzy z szacunkiem :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moja Keria podczas spacerku i zabaw w skoki. Uwielbiam ją obserwować w ruchu, a podczas skoków tak ładnie się " składa" . Tylko niestety fotki marne są :oops:

[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/201212/226059/755812/00000003.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia były robione kilka dni temu, a jeszcze tyle śniegu leżało w lesie...
Teraz już śniegu nie widać, tylko trawa zaczyna się zielenić.
wreszcie wiosna!
Kociaki też już poczuły wiosennego bluesa i zaczęły przepadać na dłużej.
Niestety z wiosną pojawiły się też kleszcze - mali paskudni krwiopijcy... Trzeba zacząć z nimi walkę.

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie wiosna!
Miło patrzeć jak wszystko zaczyna się zielenić. dzisiaj temperatury sięgały już 25 stopni.
Koty grzeją się w wiosennym słonku, tarzają się w piachu, gubią sierść w tempie ekspresowym i znów znoszą mi upolowane biedne jaszczurki.
Psy także korzystają ze słonka, choć nie przepadają za gorącem. Felcia starowinka w końcu może posiedzieć na trawce.

Link to comment
Share on other sites

"Pani ustawiała nas do zdjęcia ale to łatwe nie jest."
Pieski grzeją się w promieniach słońca.
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_jzIrMLBw5I/UXAaOTOjTaI/AAAAAAAAABw/eV2cobKZOBI/s628/DSC00027.JPG[/IMG]
Keria , przydepnęła smycz Felci i cwaniakuje myśląc, że ona tu rządzi.
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-VP3SwwNcvC0/UXAae0VkanI/AAAAAAAAAB4/qr7bLYt6rhU/s628/DSC00029.JPG[/IMG]

Edited by keria
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...