Jump to content
Dogomania

Zadra zostaje w DT


Czaka

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Slicznego, słodkiego ,przytulasnego Brutuska:loveu: .Moze ta jego druga natura wychodzi dopiero przy pełni:).A mam takie pytanie czy kolezanka ktora ma 7 kotow w domu moze przyjsc do mnie jak on bedzie jeszcze nieszczepiony?Czy przypadkiem czegos nie przywlecze.

Link to comment
Share on other sites

Mi się wydaje, że to spore ryzyko, ale zapytam weta. W środę będzie drugie odrobaczanie szczeniaków, a za tydzień od odrobaczenia dopiero będę mogła je zaszczepić. Po zaszczepieniu trzeba jeszcz poczekać kolejny tydzień z oddaniem maluchów. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zanzara']Widzę, że Tsuki prowadzi okupację miski:evil_lol: .Brutus mędo do jedzenia bo widac twoj suchy zadek:roll:[/quote]

Słyszałam, że pies upodabnia się do swojego właściciela. :evil_lol:
Nie mogę wkleić innych zdjęć :comp26:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romek-Zamość']Słyszałam, że pies upodabnia się do swojego właściciela. :evil_lol:
Nie mogę wkleić innych zdjęć :comp26:[/QUOTE]
Jak sie wda we mnie to niedługo zniknie:P.Ale ja w przeciwienstwie do niego jem widzialas jak mi sie uszy trzesly od tego twojego wlasnej roboty mieska:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romek-Zamość']Brutus obezwładnił mojego TZ-ta :evil_lol:

[IMG]http://img471.imageshack.us/img471/1716/img3003vl0.jpg[/IMG][/quote]
dzielny chłopak rośnie z Brutusa :loveu:

Fusica może i później zakochałaś się w Brutusie ale zdecydowanie więcej pożytku ma z Ciebie :loveu:
Brutus będzie miał chrzestną w Zamościu, skąd pochodzi i w Warszawie, gdzie będzie mieszkał :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...