Jump to content
Dogomania

ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom


ania >

Recommended Posts

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='saraisa']Witajcie :)

Mamy dobre wiadomości - Pani Bożena z Zabrza po raz n-ty ratuje sytuacje - dostaliśmy, a właściwie Zdzisiu, dodatkową wpłatę na leki :multi::multi::multi:
Także Ulu: Czy mamy coś kupić czy kupisz Ty a my wyślemy pieniążki :)? Daj proszę znać jak wolisz i na co się decydujemy :)

Poza tym post rozliczeniowy został uzupełniony, dziękujemy za wpłaty, obecność oraz opiekę nad Zdzisiem :)[/QUOTE]

z tego co zrozumiałam to Ula szuka już czegoś mocniejszego, przeciwzapalnego i przeciwbólowego... My w schronisku dajemy psiakom np. metacam, aspicam, itp. więc to już raczej na receptę. Może po prostu podeślemy coś takiego dla Zdzisia, a może ktoś wybiera się do niego w odwiedziny i podrzuciłby?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']z tego co zrozumiałam to Ula szuka już czegoś mocniejszego, przeciwzapalnego i przeciwbólowego... My w schronisku dajemy psiakom np. metacam, aspicam, itp. więc to już raczej na receptę. Może po prostu podeślemy coś takiego dla Zdzisia, a może ktoś wybiera się do niego w odwiedziny i podrzuciłby?[/QUOTE]

o super :) zagadam do taty bo on do Gabrysia czasem jeździ :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rozliczenia uzupełnione - dziękujemy wszystkim za wpłaty :lol:
Zdzisiowy domek za luty opłacony - dziękujemy Uli za opiekę. W weekend prawdopodobnie podjedzie dostawa leków (tata planuje wizytę u Gabrysia i podwiózłby tabletki oraz preparat witaminowy dla Zdzisia, przy okazji pewnie załapie się na spacerek ;) )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tak pobyt opłacony. Dziękuję dziewczynom ze schroniska za lekarstwa dla Zdzisia, po nich czuje się zdecydowanie lepiej, dużo ładniej chodzi. Na razie podaję mu 1/2 tabletki bo boję się biegunki, zresztą nie ma potrzeby dawać mu więcej. Zmieniłam mu też karmę teraz dostaje RC Hepatik, trovet już mu się przejadł. :-) Byle do wiosny :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

U Zdzisława wszystko w porządku. Ma nowy cel w życiu :-) Do sąsiadów wprowadził się młody pies i Zdzisio postawił sobie za punkt honoru aby się codziennie z nim przez płot pokłócić. Chodzi czasami na dłuższe spacery ale raczej tego unika. Dostaje tabletki i jest zdecydowanie lepiej ale niestety nie będzie już towarzyszem na długie spacery. Dalej trzymają się razem z Horką, tzn ona się go trzyma. Zmieniłam mu karmę na RC hepatic bo trovet już mu się przejadł. Teraz apetyt znowu dopisuje ale ja go nie przekarmiam bo boję się, żeby nie utył. Nie pamiętam dokładnie ale trzeba chyba pomyśleć o szczepieniach na wirusówki i wściekliznę. U nas pojawiły się kleszcze Zdzisowi juz założyłam obrożę przeciwkleszczową bo bez tego się nie da gdziekolwiek iść żeby jakiegoś "gada" nie przynieść.

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za wieści od Zdzisia!!!
Dobrze, że chłopak wciąż ma krzepę i siły na kłótnie i że wszystko u niego w porządku ;)
Szczepienia ważna rzecz i koniecznie trzeba uzupełnić, jak tylko będą jeszcze jakieś inne dodatkowe koszty to pisz proszę i prześlemy z przelewem
Aktualnie budżet Zdzicha wygląda nieco lepiej bo dostał spadem od Laosa, widoczny w rozliczeniach

Dziękujemy wszystkim za regularne wpłaty, umożliwiające Zdzichowi wczasy u Ulki, a Ulce bardzo dziękujemy za świetną opiekę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...