Jump to content
Dogomania

Patti


karmina

Recommended Posts

Właśnie mnie też chwilami wydaje się,że PATTI jest podobna do taty, a czasami ,że podobna do mamy.Pewnie z wiekiem wyjdzie bardziej widoczne podobieństwo do któregoś z rodziów.

Starsze sunie to E.EMOTIONS ( w domu EMI ) i PALOMA-WHITE oraz ich król CERBER ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Chciałam podzielić się naszą radością z powodu narodzin szczeniąt po naszej kochanej suni E.EMOTIONS Cud Chin i CERBERA Rudy Oski. Spisała się doskonale podczas porodu i powiła 8 szczeniąt 3 pieski i 5 suczek.:multi:Nadal znakomicie opiekuje się małymi i mam nadzieję,że najgorsze już za nami.

Edited by karmina
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję :lol:.Mama karmi często jednak obawiam się,że może za kilka dni trudno jej będzie zaspokoić taką liczną gromadkę.Jutro kończą 2 tygodnie.Mamy preparat gotowy mlekozastępczy Mera Dog -i tu mam pytanie i prośbę o podpowiedź czy to jest dobre mleko i kiedy ewentualnie można by dokarmić maluchy?Ja tak myślę ,że może około 3 tygodnia uczyć ich pić z miseczki?:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja bałam się że Biuti nie da rady wykarmić 5 ! Jej mama Fjona miała zawsze mało mleka i trzeba było dokarmiać. Nigdy nie stosowałam tych typowo psich mlek. Kupuje mleko kozie z kartonu. Nie miałam jeszcze nigdy po nim biegunki u szczeniąt i przybierały bardzo ładnie na wadze. Zawsze przed spodziewanym porodem kupuję karton aby był w razie potrzeby. Maluchy dzisiaj mają 3 tydzień. Biuti daje radę je wykarmić a od dzisiaj przejdą na kleik.
Mam nadzieję że z Biuti nie będzie tak jak z Wasimą która miała tyle mleka że szczeniakom to wystarczało i na inne jedzenie praktycznie nie chciały patrzeć :(. Maluchy pojechały do nowych domów a my dalej walczyliśmy z tym mlekiem Wasimy. Urodziła w grudniu a mleka miała jeszcze do kwietnia :( . Nawet galastop nie sprawdził się tak jak powinien.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...