Jump to content
Dogomania

Champion Of Champions Leszno 2007


klakier_mk

Recommended Posts

Suka 1/Magic Lady Buldożer
Pies 1/Magnetic Boy Buldożer
---tyle słyszałem i chyba zabrali coś jeszcze...
ale mam nadzieje że własciciele sami sie pochwalą!

[COLOR="Red"][B]SERDECZNIE WSZYSTKIM GRATULUJEMY A WYGRANYM W SZCZEGÓLNOŚCI!!![/B][/COLOR]

To bez wątpienia prestiżowe wyróżnienie.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Giovani za gratulki
A teraz szczegóły ;
AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER
PSY ;
GINGER z Samotni Christa CWC , NPwR , BOB
GODFATHER Ironmen.s
SUKI;
VODA Terierkowo CWC,NSwR

BULLTERRIER MINIATUROWY
PSY;
INGLISILM ALL OR NOTHING CWC,NPwR,BOB

STAFFORDSHIRE BULLTERRIER
PSY;
MAGNETIC BOY Buldożer CWC,NPwR,BOB,FINALISTA CH OF CH
JACOB ze Smirickie Zahrady
SUKI;
MAGIC LADY Buldożer CWC,NSwR
HEBA NOVA Pullera
NOVA ERA Pullera

wybór do finału trzech najleprzych psów / bez określenia lokaty/ Hans Muller
SKYE TERRIER-.......................
FOKSTERIER SZORSTKOWŁOSY-........................
STAFFORDSHIRE BULLTERRIER-MAGNETIC BOY Buldożer

Link to comment
Share on other sites

dokladnie :D
slyszalam ze bulteriery w ogole zbojkotowaly wystawe/sedziego.
jesli organizatorzy nie wykazą sie odrobiną refleksji, niedługo nie będzie po co organizować tej wystawy. Aż wstyd, ze na wystawę championów do sedziowania bulterierów zaproszono pana którego zaproszono. cieszę się ze nikt nie przyjechał. mam nadzieję, że równie pusto bedzie zawsze u pana jurka i u innych tej 'klasy' :D

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]SERDECZNE GRATULACJE DLA ZWYCIĘZCÓW!!!!![/SIZE]
:thumbs: :thumbs:

[SIZE=5][COLOR=red]A W SZCZEGÓLNOŚCI DLA HUNÓW!!!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=#ff0000]:laola: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=lime]My też mamy nadzieje na [/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#ff0000]:popcorn: [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="Blue"][I][B]gratuluje Wszystkim Zwycięzcom A W Szczególności Zwycięzcy Rasy W Stafikach I Finaliście Magnetic Boy Buldożer Jeżeli Kiedyś Zostanie Tatusiem To Pomyśle Nad Kupnem Jego Synusia Ja Dopiero Z Podróży Służbowej Wróciłem.gatulacje Także Dla Równie Pieknej Magic Lady Buldożer.pozdrawiam A MOŻE KTOŚ JESZCZE MA JAKIES ZDJECIA Z WYSTAWY BYŁBYM BARDZO WDZIĘCZNY[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='porterin']mnie do tej wystawy nigdy nie ciągnęło i zastanawiam się po co niektórym któryś z kolei telewizor :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Jak chcę sie posmiać to oglądam kabaret, a nie zgłaszam psa na wystawę.[/quote]
[B]Dorota[/B], tez wolalabym zeby Makaron wygral worek dobrego zarcia... Jakos moje psy w ogladaniu tv nie gustuja, za to zjesc lubia:diabloti:
Eh, jezeli organizatorom zalezy zeby zaimponowac nagrodami - to ufundowaliby wlascicielom wygrywajacych psow darmowe zgloszenie psa na kolejna wystawe plus worek porzadnego papu i rzeczywisie bylaby frajda..

P.S. Nikt nie ma zdjec z IIIki albo z finalow?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka'][B]Dorota[/B], tez wolalabym zeby Makaron wygral worek dobrego zarcia... Jakos moje psy w ogladaniu tv nie gustuja, za to zjesc lubia:diabloti:
Eh, jezeli organizatorom zalezy zeby zaimponowac nagrodami - to ufundowaliby wlascicielom wygrywajacych psow darmowe zgloszenie psa na kolejna wystawe plus worek porzadnego papu i rzeczywisie bylaby frajda..

P.S. Nikt nie ma zdjec z IIIki albo z finalow?[/quote]


:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a Ty co się odzywasz? Chleb masz? :eviltong:
bo fajek raczej mieć nie będziesz :cool3:

Link to comment
Share on other sites

wyobraz sobie, ze dzisiaj kupilam sobie bagietki i croisanty, wiec nie narzekam:evil_lol: maslo NIEsolone wczoraj przywiozl mi Johny:multi:

A fajki przywiozlam sobie w calkiem przyzwoitej ilosci, wiec nie chodzi o mnie tylko o autochtonow....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...