Jump to content
Dogomania

Wyżełka niemiecka GLORIA czeka na dom w schronisku "Ciapkowo" w Gdyni


dczn

Recommended Posts

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sunia spokojnie, choć smutno spędziła te dwie doby, ale nic jej nie jest. Wcale nie chciała wychodzić na spacery, robiła tylko to co potrzebowała i sama wracała do kojca i do budy.

ale to jeszcze 3 godziny i sunia pojedzie do Ani i tam będzie już szczęsliwie oczekiwać na swoją szansę. :)

Link to comment
Share on other sites

Gloria dojechała wczoraj wieczorem. Totalnie zdezorientowana, przestraszona, nie wie dlaczego to się dzieje. Niestety jest w kojcu, nie znosi tego dobrze. My jesteśmy w sumie ograniczeni do jednego pokoju bo w kuchni jest Mundek, w drugim pokoju koty, w kolejnym Tigi. W tym jednym pokoju w tej chwili jest 10 psów, dopóki nie będę miała pewności że Gloria nie skrzywdzi żadnego z małych starszaków to niestety tak musi być. Jeżeli o mnie chodzi to szlag mnie trafia na takie akcje. Nie ma co ściemniać, warunki na bank pogorszone a nie o to w tym chodzi...Wczoraj była strasznie przestraszona, dzisiaj na szczęście jest lepiej, wiem ze się przyzwyczai ale czy tak miało być? Nie piszczy, nie płacze, zaszywa się w budzie, rano nie chciała wyjść, potem już było lepiej. Mam tylko 4 psy w kojcach i staram się poświecać im max czasu bo sama nie chciałabym w kojcu siedzieć, Gloria była dzisiaj dwa razy na spacerze, teraz jest w kojcu ale zaraz sprobuję ja zapoznawac powoli z reszta psów, na razie zaliczona alta i luta i zupelnie nie zwracala na nie uwagi. juz jak do niej ide to wychodzi z budy ale przenoszenie psa z domu do kojca...Chyba wszyscy myslimy to samo, gdyby trafiła tu prosto ze schroniska to miałaby raj, a tak to ....Jak na razie mega grzeczna, w lesie masa grzybiarzy i pełno samochodów, garnęła się do każdego, obwąchiwała, sprawdzała. Idzie tam gdzie ja idę, nie szarpie na smyczy, no chyba ze zauważyła samochód jakiś to wtedy ożywiona i do niego ciągnęła. Byłam w szoku bo BARDZO spokojna w lesie, w życiu nie powiedzialabym ze to typ sprintera, spokojnie spacerowała, była na treningówce i w sumie smycz naciągała sie tylko kiedy ja stałam żeby fotę zrobić a ona sie rozgladała po otoczeniu.

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie. Gdyby trafila prosto ze schroniska- mialaby raj. CO JA TEMU PIESKOWI ZROBILAM!!!! :((( w zyciu sobie tego nie wydaruje. Spotkalo ja szczescie- na nieszczescie :(

Wlasnie taka ja znalam. Spokojna, grzeczna. Ona nigdy nie piszczy. Nie wydaje w zasadzie dzwiekow- poza burczeniem na inne psy przy jedzeniu. . Ale krzywdy nie zrobi. Dalabym sobie lape uciac !!! Nie slyszalam, zeby szczekala.. chyba. Po prostu nie pamietam. Pilnuje sie wlasciciela. Kurcze. Co ja gadam! Przeciez ja juz to 100 razy mowilam :( Bez sensu.

Boshhh... co ja bym dala zeby ja pocieszyc. Zeby nie byla smutna. Ja jej tu do budy w schroinie- dawalam kosc duza. Do obgryzania. Zeby jej czas szybciej lecial. Zeby miala zajecie. Moze jakis kolega do towarzystwa., Ona wlasnie lubi inne psy- do zabawy.

I te samochody. Zawsze radosnie. Wciaz pewnie mysli, ze wrocil ten, kto zostawil.

No przeciez tutaj byla na plazy dla psow. Masa ich byla. Coraz to rozniejsze. Ona nikomu krzywdy nei zrobi:


[url]www.youtube.com/watch?v=Aty1pSdeu2o[/url]


Koszmarnie sie czuje.

powodzenia!

Edited by dczn
Link to comment
Share on other sites

Spokojnie, wiem co czujesz ale zrobię wszystko żeby było jej dobrze. Skoczyłyśmy jeszcze na chwilkę na spacer bo chciałam wykorzystać ze jest jasno, ona lubi ludzi i to jest duży plus, trzeba jej zająć czas żeby sie nie nudziła. Zapomniałam o fotkach.
[CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-M4EfKtGwnzw/UG_zprdVoEI/AAAAAAAAG94/5y0dFcMaUQw/s512/DSC07671.JPG[/IMG]





[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2bqGyQfOOEs/UG_zuyX90tI/AAAAAAAAG-I/42Rt0aUizNU/s576/DSC07678.JPG[/IMG]





[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-GEFf9L3dEJw/UG_0ErPs3uI/AAAAAAAAG_A/vlf_4sje-to/s720/DSC07704.JPG[/IMG]


[/CENTER]

album [URL]https://picasaweb.google.com/100720366837556242361/Gloria#[/URL]
postaram sie codziennie cos dorzucić

Link to comment
Share on other sites

oko ma bardzo czyste- zeby pies moze zetrzec na czymkolwiek twardym
moja suczka jako mala uwielbiala nosic , bawic sie i gryzc kamienie
musialam ja tego oduczyc, przenoszac zainteresowanie na pileczki
gdyz tymi kamulami sobie starla zeby i kly
a ma 2 lata teraz i przynajmniej od roku dala tym kamulom spokoj
jak dczn dawala jej kosci, to wtedy mogla zeby sobie wyczyscic, zetrzec
chyba ze wczesniej , w poprzednim ,,domu" juz dostawala twarde do gryzienia
najczesciej jednak kondycja psa, jest miernikiem wieku
a Gloria z tego co do tej pory pisane- wigor ma

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ati']
jak dczn dawala jej kosci, to wtedy mogla zeby sobie wyczyscic, zetrzec
chyba ze wczesniej , w poprzednim ,,domu" juz dostawala twarde do gryzienia
[/QUOTE]

Nie , nie! Ina juz miala starte wczesniej! Moze od kamieni.Bo moj pies dostaje kosci do zabawy oid zawsze, kamienie nosi- i ma zebiska jak tralala. A Gloria jedzac skrzydelka- robila to jakos tak bokiem, i czesto na dziaslach byly slady krwi. Ale moze ona miala slabsza kosc i od kamieni zdarla. Choc jej nie specjalnie interesowalo nic- co mozna do pysia wsadzac- ani kamienie, ani kije.
Dawalam jej kostke wedzona- zeby miala zapach, zeby jej sie nie nudzilo w budzie. No co miala caly dzien za kratami robic? A tak sobie skubala, lizala, etc

Wolala kasze z mieskiem, karmy z puszki- mokre. I kocha kanapki. Chleb z wedlina- potrafi 8 kanapek na raz.
Ona nawet kurze rapki jadla powoli - a to nie takie twarde.

MOje cudo cudaczne :)))

Ale juz nie smutasi sie w kojcu? :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...