Jump to content
Dogomania

Bialy bokser Bubu MA DOM !! :)


Natussiaa

Recommended Posts

  • Replies 221
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na razie czekam na Paole i razem zdecydujemy co dalej.Bialasek po trzy godzinnym spacerowym szalenstwie spi jak zabity.Nie chce nawet jesc...Nie wiem czy to tesknota,czy tez za bardzo nie chce jesc suchej karmy.Za chwilke cos mu ugotuje to zobaczymy.W nocy byl bardzo grzeczny,spal razem z sukami i nawet z jamnikiem (killerem)na jednym kocyku.Nie drapal w drzwi,nie piszczal i nie szczekal,jak rano wstalam czekal ze smycza w zebach,a jak wrocilismy ze spacerku przynosil kapcia:lol: .Jest naprawde kochany.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj jestem umowiona z Paola o 12,zobaczymy co dalej.Mam 2 chetne osoby,czekam na odpowiedz do wieczora.Jesli ktoras z nich sie zdecyduje to bialasek mialby najlepszy dom na swiecie.Troche sie zrobil markotny,z apetytem nie za bardzo,wczoraj corka podstawilam mu miske to troszeczke zjadl.Gotowanego wogole nie chce,nawet nie da sie paroweczka przekupic.Wsunal troche karmy jagnieciny z ryzem.Wiem na pewno ze nie jest przyzwyczajony do jazdy samochodem,bo za kazdym razem wymiotuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...