Jump to content
Dogomania

Świerklaniec dn. 02.05.2007r. Krajowa Golden Retrieverów


Collieland

Recommended Posts

[FONT=Tahoma][SIZE=4]II KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASY GOLDEN RETRIEVER[/SIZE][/FONT]


[CENTER][FONT=Tahoma]BĘDZIE NAM MIŁO GOŚCIĆ PAŃSTWA WRAZ Z PSAMI[/FONT][/CENTER]

[CENTER][FONT=Tahoma]na naszej wystawie, która odbędzie się [/FONT]

[FONT=Tahoma][SIZE=4]02.05.2007 [/SIZE][/FONT]



[/CENTER]




[CENTER][FONT=Tahoma][U][FONT=Tahoma]OBSADA SĘDZIOWSKA: [/FONT][/U][/FONT][FONT=Tahoma][/CENTER]



[CENTER][SIZE=3][COLOR=#800080][FONT=Tahoma][URL="http://www.garbanklislone.co.uk/"]Kate Crosbie ( Wielka Brytania )[/URL][/FONT][/COLOR][/SIZE][/CENTER]





[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='kingula']A ja dodam tylko ze teren wystawy w Świerklancu jest poprostu przepiekny!! Jak dla mnie byla to najpiekniejsza wystawa na jakiej bylam- mam na mysli atmosfere i otoczenie :multi:[/quote]
W zupelnosci sie zgadzam:razz:

My (owczarki) mamy tam wystawe we wrzesniu i bedziemy na pewno, Jak bysmy mieli w maju to tez bysmy byli :loveu:

Tak wiec goldeniarze zglaszac sie bo wystawy w Swierklancu sa super :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[QUOTE]a dlaczego mało kto się wybiera? Zły sedzia? Termin? Miejsce? Organizator ?[/QUOTE]

Mnie sie wydaje, ze termin jest niefortunny. 2 maja wiekszosc chyba bedzie byczyc sie nad woda/w gorach, bo to sam srodek dlugiego weekendu :roll:
Poza tym sadze, ze zorganizowanie tej wystawy w przeddzien (lub po) jakiejs innej wystawie przyciagneloby wiecej wystawcow.

Sadze tez, ze wszyscy, ktorzy narzekaja, ze na polskich wystawach sedziuja marni sedziowie powinni na te wystawe jechac - napisala ta, ktora nie zglasza swojego psa :diabloti: Dla mnie powodem, dla ktorego nie zglaszam mojego burka na te wystawe (mimo, ze sama sie na nia wybieram) jest przede wszystkim termin.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lazarus']a dlaczego mało kto się wybiera? Zły sedzia? Termin? Miejsce? Organizator :)?
[/quote]Widze, że wkroczyłam na śliski grunt :diabloti: Jak dla mnie termin i miejsce świetne, organizator oczywiście też :cool3: Sędzia hmmm, powiem szczerze, zwycięscy można się domyślać …

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota_Fiszer']Dla mnie osobiscie sedzia niezbyt interesujacy,mam mieszane uczucia co do jej sedziowania.Co nie zmienia faktu,ze zglosilam dwa psy ;-)[/quote]

W sumie chyba nie warto sie starac i kogos kto hoduje i czuje rase zapraszac, dobrze ze to nie ja o tym decyduje bo bym organizatorom powiedziala ze bez sensu sie szarpac bo i tak bedzie zle. Lepiej speca od wszstkiego zaprosic i obskoczyc 4 grupy

wpisanych mam 65 goldenów o 10 mniej niz rok temu, szkoda.
Pozdrawiam Kaska Lazar ( wpisywaczka zgloszeń :))




[quote name='Ania_Carmen']wrocławianie zbojkotowali Świerklaniec [/quote]

Przykro się to czyta. Pewnie sie mówi ze SE PREZES zrobił wystawę to SE PREZES WYGRA < hehe>:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie kazdy sedzia hodujacy bedzie od razu super specem od rasy niestety.Poza tym dochodzi do tego jeszcze typ,jaki dany sedzia hoduje.
Zglosilam dwa z trzech psow,bo nie sadze by sedzinie przypadl do gustu pies kompletnie nie w jej typie.
Wiec prosze sie mnie nie czepiac ;-) W zeszlym roku nie bylam w Sulejowie tylko z powodu daty (dzien wczesniej bylo Dobre Miasto).
Nie podoba mi sie tez opis jej sedziowanie (golden wpisany w kwadrat) i mam do tego prawo.Nie musze skakac pod sufit ze szczescia i piac przed kazdym sedzia tylko dlatego,ze jest z zagranicy i hoduje.
Nie podoba mi sie tez to,co sedzina hoduje i do tego tez mam prawo ;-)
Bardzo podobal mi sie zeszloroczny pomysl zaproszenia hodowcy z Fiveshilla,niestety ma on uprawnienia tylko na open show.
Zreszta nie ma takiej mozliwosci,by kazdemu dogodzic ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...