Jump to content
Dogomania

Chorzów 16.09.2007r. - Krajowa


Collieland

Recommended Posts

[quote name='Atena']My również 4 lokata ocena bdb. ;)
Pies za gruby.
W taki razie we Wrocławiu też leżymy.[/quote]


Ja mam więcej wyników, ale wpiszę później.:) Ocena bardzo dobra, sędzia miły i fajny, ale pies - nieznośny;) Ala może potwierdzić:)
Asiaczku, widziałam dwie osoby z pieskami basenji i nie wiedziałam która to ty, a który to ktoś:( Nie pogłaskałam piesków:( Widziałam Jazzy Boy Asiaczek przy ocenie i tyle...
Magia bdb., i można powiedzieć że piąta lokata:)
Pozdro wszystkim, Talagia, miło było cię poznać:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja jadłam ciasto Asiaczka i było przepyszne :loveu:
Widziałam też akcję jak pogryzły się charty tak, że skóra latała ... :mdleje:
I widziałam kilka goldenów, także porobiłam parę zdjęć :cool3:

Proszę się przyznać bez bicia kto był przy busiku Asiaczkowym i głaskał moją Franię, bo niektórych to ja po imieniu nie kojarzę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']A ja jadłam ciasto Asiaczka i było przepyszne :loveu:
Widziałam też akcję jak pogryzły się charty tak, że skóra latała ... :mdleje:
I widziałam kilka goldenów, także porobiłam parę zdjęć :cool3:

[B] Proszę się przyznać bez bicia kto był przy busiku Asiaczkowym i głaskał moją Franię, bo niektórych to ja po imieniu nie kojarzę :cool3:[/B][/quote]

Ja byłam :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']A ja jadłam ciasto Asiaczka i było przepyszne :loveu:
Widziałam też akcję jak pogryzły się charty tak, że skóra latała ... :mdleje:
I widziałam kilka goldenów, także porobiłam parę zdjęć :cool3:

Proszę się przyznać bez bicia kto był przy busiku Asiaczkowym i[B] głaskał moją Franię, bo niektórych to ja po imieniu nie kojarzę :cool3:[/quote][/B]

Hej!

Ja przechodziłam koło was:loveu:Frania jest przesłodka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wystawa bardzo udana, przynajmniej dla mnie :)
Pogoda dopisała, chociaż mogło być cieplej, bo w cieniu było bardzo zimno (a akurat tak były usytuowane ringi terierów, ale nie mozna mieć wszystkiego.
Westi moich znajomych dostał ocene bardzo dobra (to ich pierwsza wystawa) i ładny opis. Sędzina doczepiła sie do "fryzury". Najważniejsze, ze znajomi zadowoleni i dobrze sie bawili.
Niestety na finały już nie zostałam. Ma ktoś wyniki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']Hej!

O matko..widziałam tego charcika na krótko przed i po pogryzieniu...Co się stało dokładnie?jaka to była operacja i co poszło nie tak?:-([/quote]

BYłam przy tym. Z tego co widziałam, to jeden pies podchodził do drugiego, ale nie warczał ani nic. Potem na niego strasznie zaczął warczeć i myślałam że go chce zastraszyć, ale się okazało że wtedy go ugryzł... Nawet nie wiadomo za co, tamten ugryziony pies nie zdążył się cofnąć i go dziabnął... Do żywego mięsa, do kości po prostu... Myślałam że zemdleje, pani tego ugryzionego charta od razu pobiegła z psem do weterynarza... Nie wiem co się działo później.... Współczuję właścicielce...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Collieland']Bardzo współczuję właścicielom tego pieska

[*]
[*]
[*]


w takiej chwili wyniki przechodzą na plan dalszy - powiem tylko, że BIS - dla Psa Faraona[/quote]

Dla mnie to jest straszne... NIkt się nieczego nie spodziewał, piesek nawet nie wiedział o co chodzi... Biedaczysko... Strasznie mi go żal... :-(:-(:-(
DLa ciebie, biedaku, ale czemu odeszłeś za Tęczowy Most??? Czemu tak niespodziewanie? I za co, dlaczego ten pies cię ugryzł???? :-(:placz:
[*]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mindgame']Czy zostaną wyciągnięte jakieś konsekwencje jeśli chodzi o właściciela psa który zaatakował?
[/quote]
Pewnie będą musieli zwrócić równowartość psa który zginął.


[quote]Potem na niego strasznie zaczął warczeć i myślałam że go chce zastraszyć, ale się okazało że wtedy go ugryzł... Nawet nie wiadomo za co, tamten ugryziony pies nie zdążył się cofnąć i go dziabnął... Do żywego mięsa, do kości po prostu...[/quote] Jaka rasa zaatakowała tego charta? Były na smyczach? Który tu był agresorem?
[quote]Nawet nie wiadomo za co,[/quote]:roll:
--
Alu - jeszcze raz dziękuje serdecznie za udostępnienie Bibiego :)
Asiaczku - miło było poznać
Po mojej stronie W.O lokata 1/2 z hasiorką
Teraz się pochwale że jestem chora i mimo to postanowiłam jednak przyjść na wystawę - efektem z biegiem dnia coraz bardziej chrypiałam a teraz już w ogóle nie jestem w stanie sie odezwać... Ani słowa - niemową jestem <sciana>

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...