Jump to content
Dogomania

Championat Białorusi za 1 CAC?


Recommended Posts

Przeglądając terminarz wystaw na Białorusi natrafiłam na informację na stronie Białoruskiego Związku Kynologicznego:

[B]Титул "Чемпион Польши" для белорусских экспонентов.[/B][COLOR=#FF0000][LEFT]Уважаемые белорусские экспоненты,[/LEFT]
[/COLOR][COLOR=#FF0000][LEFT]Сообщаем вам, что с 1.04.2012 года вступил в силу [B]двухсторонний[/B] договор между Кинологическим Союзом в Польше в лице президента КСвП А.Маня и СОО БКО в лице председателя СОО БКО А.В.Килякова о присвоении титула "Чемпион Польши" и "Чемпион Белоруссии" по 1-му сертификату CWC(в Польше) и САС(в Белоруссии), полученных на выставках CACIB-FCI и[/LEFT]
[/COLOR]
[COLOR=#FF0000][LEFT]при наличии сертификата национального шоу-чемпиона своей страны.[/LEFT]
[/COLOR]
Google Translator tłumaczy mi to tak:

[B]Tytuł "Mistrz Polski" dla białoruskich wystawców.[/B][COLOR=#FF0000][LEFT][SIZE=2]Drodzy białoruskich wystawców[/SIZE][/LEFT]
[/COLOR][SIZE=2][COLOR=#FF0000][LEFT]poinformować, że od 01.04.2012 weszła w życie [B]dwustronna [/B]umowa pomiędzy Związek Kynologiczny w Polsce w osobie prezydenta ABR A.Manya i dyrektor operacyjny GER w osobie prezydenta COO BKO A.V.Kilyakova o przyznaniu tytułu "Champion Polski" i "Champion Białorusi" z dniem 1 certyfikat CWC (w Polsce) i SAS (na Białorusi), otrzymane na wystawach CACIB-FCI, jeśli zaświadczenie pokazuje krajowego mistrza swojego kraju.[/LEFT]
[/COLOR][/SIZE]
Zaglądam na stronę Zarządu Głównego - a tak cicho sza na temat umowy z Białorusią, choć weszła 2 miesiące temu.
Do niedawna, gdy dowiadywałam się na temat championatu w białoruskim ZK był ch. Białorusi za 2 CACe na 2 x CACIB. A teraz, skoro umowa jest dwustronna, powinno być za CAC z międzynarodowej.

I tak się zastanawiam czy faktycznie jest ta umowa, choć nasz ZK nic o niej nie pisze...
Może ktoś się orientuje?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...