Jump to content
Dogomania

Bokser-Katowice-3,5 latek na łańcuchu do uśpienia-RATUNKU!!! już w swoim domu


Pumcia

Recommended Posts

  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zyjemy,zyjemy.Rokita jest szczesliwy.Przestal sie drapac.Rano dawal caluski i bardzo krecil dupcia.Bylismy na spacerku,wszystko zalatwil jak nalezy.Dal sobie grzecznie posprawdzac grzbiet,widze same trupy:diabloti: .Mysle ze z paskudami poradzilismy sobie.Zjadl dwie michy karmy i znowu spi.Zaraz poszukam ulotke z kropelek i poczytam co i jak.

Link to comment
Share on other sites

[B]Jesli ktoś naprawdę chce to sobie poradzi:lol: [/B]
[B]Samuel, który był u mnie na tymczasie wymagał ciągłego leczenia - antybiotyki, kroplówki, leczenie ran poschroniskowych, włącznie z ratowaniem życia - rozszerzenie żołądka.[/B]
[B]Dodam tylko, ze mam 3 swoje duże psy, w tym jedna sunia po poważnym wypadku wymagająca w tym czasie stałej rehabilitacji i zmiany opatrunków. Dałam radę i myslę, że jeśli Iza bardzo chce, to nie będzie żaden problem.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaiTheta']constancja doczytaj watek, Iza obawia się, że może nie dać rady i chce poznać chłopaka w hotelu najpierw. Tak to zrozumiałam.

Boksiu będzie w Bielsko Białej w hotelu.

My jej nie ignorujemy, absolutnie NIE, ale same nie znamy odpowiedzi, to co mamy powiedzieć![/quote]

To należy powiedzieć właśnie to. Osoba, która chce pomóc musi czuć, że jest potrzebna, inaczej się zniechęci i tyle ją zobaczymy. Nie chcę Was pouczać bo wiecie co robicie i te psiaki wiele Wam zawdzięczają. Zauważcie, że Iza jest nowa na forum i z całą pewnością nie wie jeszcze jak wyglądają akcje na dogo, w jak szalonym tempie i czasami wręcz na wariata. A jej obawy należy rozwiać i zapewnić, że jeśli będą jakieś problemy to nie zostanie z nimi sama i może liczyć na naszą pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kluska4']Jutro w hotelu zobaczę co i jak, ale nie sądzę żeby byli w stanie zająć się nim dobrze po zabiegu. Dlatego myślę, że dom tymczasowy będzie niezbędny ;)
Pumcia brak mi słów..............:Rose: :loveu:

[SIZE=1]Moi rodzice zasponsorowali karmę, więc jeden problem z głowy ;) [/SIZE][/QUOTE]

Pisałam to kilka stron wcześniej. Wydaje mi się,że nikt nie ma wątpliwości, że DT jest potrzebny. Rokita idzie do hotelu również dlatego żeby na spokojnie sprawdzić jego stosunek do psów itp. itd. Na pewno nie będzie tam mógł być długo bo to taki "hotel awaryjny" u znajomego moich rodziców.

I teraz wszystko zależy od Izy czy zdecyduje się mu dać DT, czy uzna, że sobie poradzi ;)

Link to comment
Share on other sites

Iza ja się przyznam szczerze, że w duchu cały czas liczę na to, że się zdecydujesz :oops: Przede wszystkim dlatego, że hotel nigdy nie da psu tyle co DT, a na dodatek jest niepewny. Ale myslę, że rozsądniej będzie wziąć Rokitę do hotelu, zbadać jego reakcje i dopiero potem do DT bo póki co niewiele o nim wiemy.

Nie znam jeszcze dokładnego adresu. Ale po 15h będę go miała (muszę przecież wiedzieć gdzie go zawieźć:cool1: )
A jak już będę wiedziała co i jak i będziesz chciała tam pojechać to możemy się umówić. Co Ty na to?

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam ze schroniska nie ma tam na daną chwilę żadnego Boksia.

[B][U][SIZE=4][COLOR=red]ALE PROSZĘ O POMOC W SCHRONISKU JEST MŁODY NA OKO MOŻE MIEĆ OK.1 TRUDNO OCENIĆ:shake: BERNARDYN BBBBBBBAAAAAAAARRRRRDZDZDZOOOOOO [/COLOR][/SIZE][/U][/B]
[B][U][SIZE=4][COLOR=red]CHUDY JAK NA BERNARDYNA[/COLOR] [/SIZE][/U][/B]
[B][U][SIZE=4][/SIZE][/U][/B]
[B][U][COLOR=black]PROSZĘ SKIERUJCIE TEN POST NA ODPOWIEDNIE FORUM[/COLOR][/U][/B]
[B][/B]
[B]LUDZIE SĄ BEZNADZIEJNI!!!!!!!!!!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Constancja
Bardzo Dziękuje Za Zauważenie Moich Pytań I Za Wsparcie I Zauważenie że Jestem Tu Nowa

Agaitheta
To Chyba Zrozumiałe że Się Dopytuje O To I Tamto To Chyba świadczy O Tym że Myśle I Rozważam Za I Przeciw
Niewiem, Może Ty Jesteś Zawsze Pewna Ale Ja Wole Najpierw Przemyśleć I Dlatego Zadaje Pytania Może Według Niektórych Są To Głupie Pytania Ale Dla Mnie Są Istotne.

Klusia4
Według Mnie Też Rozsondnie Jest Najpierw Sprawdzenie Zachowań Psa Co Do Innych Psów W Hoteliku A Poten Wzięcie Psa Na Td.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...