Jump to content
Dogomania

Bokser-Katowice-3,5 latek na łańcuchu do uśpienia-RATUNKU!!! już w swoim domu


Pumcia

Recommended Posts

  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A Teraz Ogólnie Do Wszystkich Zajmujących Się Rokitą
Ja Wcześniej Napisałam Co Mogłabym Zaoferować Psiakowi ( Wcześniejsze Posty) Ale To Do Wsa Należy Wybranie Dla Biduli Odpowiedniego Td.
Możliwe że Nie Spełniam Waszych Wymagań Bo Macie Wymagania Takie Jak Na Innych Forach A Mianowicie Willa Z Basenem Inajlepiej Być Sąsiadem Osoby Która Wybiera Domek Obojętnie Czy Tyczas Czy Stały
No Cóż Nic Na Siłe.

Link to comment
Share on other sites

no takiego maila to raczej nikt nie ma! :evil_lol:

[QUOTE]
Agaitheta
To Chyba Zrozumiałe że Się Dopytuje O To I Tamto To Chyba świadczy O Tym że Myśle I Rozważam Za I Przeciw
Niewiem, Może Ty Jesteś Zawsze Pewna Ale Ja Wole Najpierw Przemyśleć I Dlatego Zadaje Pytania Może Według Niektórych Są To Głupie Pytania Ale Dla Mnie Są Istotne.

[/QUOTE]
Iza nie naskakuj na mnie,
jeżeli w którymś momencie poczułaś się urażona to przepraszam, ale ja jestem ostatnią osobą chyba, która próbowałaby Cię urazić.
My tez stapamy po cienkim lodzie i nie mamy pewności co bedzie dalej.

Link to comment
Share on other sites

Iza,nie denerwuj sie prosze.Zaczekaj kilka dni,trzeba Rokite troszke poobserwowac.Ja mam duze mieszkanie,izoluje psy bo nie wiem co sie bedzie dzialo.Trzeba to najpierw sprawdzic.A pozniej jak najbardziej bedzie mogl pojechac do Ciebie.Przeciez wszyscy chcemy dla niego jak najlepiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']A Teraz Ogólnie Do Wszystkich Zajmujących Się Rokitą
Ja Wcześniej Napisałam Co Mogłabym Zaoferować Psiakowi ( Wcześniejsze Posty) Ale To Do Wsa Należy Wybranie Dla Biduli Odpowiedniego Td.
Możliwe że Nie Spełniam Waszych Wymagań Bo Macie Wymagania Takie Jak Na Innych Forach A Mianowicie Willa Z Basenem Inajlepiej Być Sąsiadem Osoby Która Wybiera Domek Obojętnie Czy Tyczas Czy Stały
No Cóż Nic Na Siłe.[/quote]

widzisz jakie niespodzianki los przynosi!
pies miał być po wizycie u weta, wykapany....
a tu o :crazyeye:

Nie po to jest ten wątek,
my szukamy DT (przynajmniej) dla Rokity!
Ty go proponujesz, jeżeli bedzie spełniaj pewne warunki!
Potrzebujemy czasy by to sprawdzić i tyle!


Spokojniej kobitki, spokojniej!

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://img339.imageshack.us/my.php?image=p1000569hi8.jpg"][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/796/p1000569hi8.th.jpg[/IMG][/URL]


[URL="http://img339.imageshack.us/my.php?image=p1000570ih8.jpg"][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/6060/p1000570ih8.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://media.fastclick.net/w/click.here?sid=20143&m=7&c=1"][/URL]


jest jeszcze jedno ale image tak ładuje że niech licho je ......

Link to comment
Share on other sites

To jest tragiczne, to psy w schorniskach są czsem w lepszym stanie niż Rokita u tej "pani", mało tego że nie dożywiony - co jest podstawą, to jeszcze nadający się do pilnej interwencji ze strony lekarza...jak można patrzeć na własnego psa w takim stanie (już nie mówię, że najpierw trzeba go do takiego stanu doprowadzić)i nie zrobić nic, no sorry kopnąć go w tyłek i pozbyć się problemu to było jedyne podjęte działanie. Powiedzieć o tym, że jest niehumanitarne to za mało!

Link to comment
Share on other sites

No i pierwszy raz spotkałam się ze stwierdzeniem, że ciąża jest przeciwskazaniem do posiadania psa...

A i tak dobrze, że go nie zabili....
Paranoja!

Ale sama znam przypadek, kiedy pies miał chore uszy, więc się go pozbyli, by dzidziuś się nie zaraził....ale leczenie psiaka nie przyszło im do głowy!!!
Dodam, że uszy oglądałam i nie było to nic niepokojącego.e mnie też nie przyszło do głowy, że cos takiego zrobią.
Nigdy bym do tego nie dopuściła, gdybym dowiedziała się wczesniej.
Dodam, że ludzie "wykształceni"...i z "miasta"...
...cholera....

Link to comment
Share on other sites

Rokita już w hoteliku, a właściwie na tymczasie bo trudno nazwać te warunki hotelikiem :lol: Otóż nasz faflunek będzie mieszkać w domu, ma swój osobny apartament. Na siuuu i quuu będzie póki co wyprowadzany osobno, ale jak pogoda się poprawi i sunia pana tresera skończy cieczkę, będą mogły razem szaleć po ogrodzie :lol:

Niestety pomimo tego musimy znaleźć DT lub stały bo pan ma dużo zajęć i nie będzie mógł się nim zająć po zabiegu.

Po drodze Rokita był bardzo grzeczny, trochę popłakiwał. Tylko na stacji benzynowej, jak poszłam zapłacić, przecisnął się cholernik przez kratę i przeskoczył na tylne siedzenie, zresztą na przednim też urzędował :mad:

Jest strasznie kochany, cały czas się cieszył, rozdawał całusy itp.itd.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...