Jump to content
Dogomania

Co to jest ?


moli

Recommended Posts

Cześć wszystkim :)

Trochę się naczytałam... i szczerze ? Jutro mam zamiar iść do weterynarza ale może Wy coś wiecie na ten temat.
A problem jest następujący.

Posiadam od 5-ciu dni suczkę cocker spanielkę, która obecnie ma prawie 4 miesiące jest umaszczenia biszkoptowego.
Zaraz po przywiezieniu suczki do domu zauważyłam czarne/brązowe kropki (osad) wokół jej pochwy oraz na środku brzuszka pomiędzy sutkami ale tu tylko troszkę. Czasami to wylizuje. Lecz nic jej nie leci, skóra jest normalna (prócz tych kropek), sierść również nie podlega zmianom.
Z tego co wyczytałam to może to być zapalenie pochwy, cieczka(?) lub zwykłe przebarwienie, które można przemywać wodą utlenioną czy też jakimiś ziołami.

I jeszcze jedno jak podchodzi do niej obca osoba to strasznie się boi, chowa ogon pod siebie a czasami nawet popuszcza mocz. Jak na swój wiek jest strasznie posłuszna i bojaźliwa czy to znak, że hodowca mógł ją 'za mocno' tresować ?

a to wygląda tak... [URL="http://desmond.imageshack.us/Himg440/scaled.php?server=440&filename=dsc02243kx.jpg&res=landing"](klik)[/URL]
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg440/scaled.php?server=440&filename=dsc02243kx.jpg&res=landing[/IMG]



Czekam na jakieś informacje z Waszych doświadczeń.
Pozdrawiam.

Edited by moli
dodałam zdjęcie
Link to comment
Share on other sites

zdjecie ni ewchodzi,ale chyba wiem "o co kaman"może to byc albo pigmentacja,albo grzybek,lub też jeśli jest to na włoskach to morze byc zaschniety mocz-raczej nie cieczka.nie przemywaj tego niczym póki co.jeśli nie drapie tego ani nie liże intensywnie to nie ma powodu do niepokoju.ale masz racje idz do weta i zapytaj.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...