Jump to content
Dogomania

Na krótkim łańcuchu ze złamaną łapą.łódź-Wiskitno


Recommended Posts

Witam. Dzisiaj jadąc na wycieczkę rowerową zauważyłam coś bardzo niepokojącego. Niedaleko ul. Kolumny ( skrzyżowanie kolumny i Zygmunta) jadąc polna drogą, minęłam ruderę. Cos na kształt nie dokończonego domu połączonego ze starym opuszczonym gospodarstwem. z racji tego że jestem przewrażliwiona zaniepokoiło mnie ujadanie psów. myślałam że jakaś pseudohodowla albo bóg wie co, ale gdy podjechałam bliżej to widziałam małe pieski biegajace przestraszone w krzakach a do tego jeden był przywiązany na mniej wiecej metrowym łańcuchu w słońcu do drzwi stodoły. bez wody, jedzenia ani niczego. do tego ma najprawdopodobniej złamana łapę. A najdziwniejsze jest to ze na drzwiach stodoły jest napis biała farbą " tak się nie robi" Nie może mi wyjść z głowy ten pies , nie wiem czy tam ktoś mieszka . Zadzwoniłabym po straż dla zwierząt ale dzisiaj niedziela a na stronie jest napisane ze zgłoszenia przyjmuja tylko od poniedziałku do piatku. Poczekać do jutra i zadzwoć z rana? chce tam jescze dzisiaj pojechać. Może uda mi się zrobić jakieś zdjęcie. jednakże troche sie boje ,nie wiem jacy ludzie tam mieszkają....co zrobić? Prosze o jakąś radę, na prawde nie wygladało to zaciekawie.

Edited by Shae
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...