Jump to content
Dogomania

3 tyg osierocone kociaki ! Kociaki w swoich domach :)


kkasiiiar

Recommended Posts

Matko , jakie ma szczescie to maleństwo ze trawilo na Ciebie !! ja sie nie dziwie ze sie darłas matko nie wiem jak mozna byc kims bez serce , przeciez my tez nie spimy na pieniadzach , zawsze jest jakies rozwiazanie jak sie chce!!!!!! Trzymam z calych sil kciuki ze zdrowie Kruszynki ucałuj ja mocno ode mnie! Jaka pomoc potrzebujesz $? Dodam ja na fb a noz moze ktos pokocha.

Edited by kkasiiiar
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Wystartowałam z kolejnym bazarkiem : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228816-Ciuszkowo-torebkowo-na-osierocone-kociaki-do-5-07-ZAPRASZAM?p=19301496#post19301496[/URL][/QUOTE]

ja również ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229041-Srebrna-bi%C5%BCuteria-na-leczenie-4-kociak%C3%B3w-Do-nd-08-07-g-22[/url]

Link to comment
Share on other sites

Kasiu kociaki w nd zostały zaszczepione, p. Magda zauważyła u tej pechowej koteczki która wcześniej miała obrzęk płuc że ma takie przybrudzone uszy, nie miałam preparatu do czyszczenia uszu ze sobą ale zajrzałam i patyczkiem wyciągnęłam wydzielinę, niestety wydawała mi się typowo świerzbowcowa więc sprawdziłam kolejne uszu i wszystkie mają czarną wydzielinę w przewodzie słuchowym, nie musze tego brać nawet pod mikroskop wszystkie mają bo od matki zaraziły się świerzbowcem usznym, świerzb się leczy długo bo około miesiąc czasu, co tydz muszę podać lekarstwo do uszu, dziś zaczynamy kurację, po pracy jadę do p. Magdy. Jej sunia która jest tak blisko z kociakami też się mogła tym zarazić, w sb dałyśmy do p. Magdy jeszcze trzy małe kociaki na dt ale wczoraj został im znaleziony inny tymczas, bo boimi się że się zarażą od tamtych więc zawsze coś, my nie możemy mieć z górki a wiecznie pod górkę :shake: wczoraj miałam wolne ale dziś dowiem się ceny za leczenie ;/

Link to comment
Share on other sites

mi się zakończył bazarek biżu, uzbierałam 67 zł plus z poprzedniego to daje łącznie sumę 93 zł kasiu jaki my mamy stan na chwilę obecną, uzbierałyśmy choć te 160 zł na szczepienia? bo ja się musze dziś kierownikowi określić kiedy zapłacę

Link to comment
Share on other sites

kasiula czekam jeszcze na jeden przelew z bazarku biżu ale wyłożyłam i przesłałam dziś 93 zł na konto lecznicy żeby uregulować choć szczepienia do sumy 160 zł brakuje 67 zł więc zaraz Ci wyślę na pw nr konta to bardzo Cię proszę prześlij to jeszcze dzisiaj jak dasz radę, dziękuję... a kasę za leczenie prześlemy jak uzbieramy z bazarków ja następny też założę, jak Ci idzie sprzedaż na fb?

Link to comment
Share on other sites

wczoraj kierownik poszedł nam super na rękę i za leczenie płuc oraz świerzbowca policzył tylko w cenach hurtowych za leki :loveu: obawiałam się jeszcze tego rachunku bo normalnie leczenie miesięcznej kuracji świerzbowca u 1 kota kosztuje normalnie u nas około 150 zł a tu super wieści i należało wpłacić 15 zł które jeszcze pokryła będąca na zmianie ze mną koleżanka lek wet stwierdzając, że też może zrobić coś dobrego dla bezdomnych potrzebujących zwierząt :Rose: , dała 20 zł i został jeszcze piątak który poszedł na ptaszka jerzyka, którego wczoraj przynieśli pogryzionego z ulicy do eutanazji a którego ja stwierdziłam, że wykuruję, odkarmię i wypuszczę zdrowego na wolność ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...