Jump to content
Dogomania

Angielska ksiezniczka Marci


marci

Recommended Posts

Zapraszam do poznania mojej kochaniej Marci. Na pierwszej fotce ma 8 tygodni a na nastepnych 10;-)

[attachment=1548:8394.attach]
[attachment=1549:8395.attach]
[attachment=1550:8396.attach]
[attachment=1551:8397.attach]
[attachment=1552:8398.attach]

Link to comment
Share on other sites

przepraszam ze sie nie odzywalam ale malenka napedzila nam wielkiego stracha!

W weekend wszystko bylo super bawila sie, szczekala, wesola byla tylko nie miala zbytnio apetytu, poza tym wszystko super. W nocy z niedzieli na poniedzialek prawie wogole nie dala nam spac, ciagle szczekala, skomlala i sie wiercila.

Okolo 5 nad ranem dostala biegunki a potem bylo juz tylko gorzej!

Zaczela tracic sily w mgnieniu oka potem zaczela wymiotowac i doslownie slaniac sie na nogach! O 9 rano wpadlismy do weta, tam sie nia szybko zajeli. Okazalo sie ze malutka ma hipotermie! Serducho jej zwolnilo do 88/min i temperatura spadla do 35 stopni i piesek stracil przytomnosc!
Marci spedzila u weta caly dzien pod kroplowka z powodu odwodnienia i przywracali jej temperature ciala.

Wet oddal nam ja wieczorem, Dostalismy dla niej zapas lekow, proszek do wody na odwodnienie oraz specjalna mokra karme aby pomoc wyregolowac biegunke i mala nabrala sil.

Bardzo dobrze sie nia zajeli, bardzo im dziekuje bo nie wiem co bym zrobila gdyby cos sie stalo mojej kochaniutkiej czi.

Czy wy kiedys mialyscie podobny problem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...