Jump to content
Dogomania

Nyiregyhaza CAC (Hu) 29 kwiecien 07


zanetta

Recommended Posts

Oplata za pierwszego psa 35 euro kolejny pies 30 euro
termin zglaszania do 29 marca 07
sedziowie:
gr I- [FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#062647]Német juhász: Szántó Imre[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=1][FONT=Verdana][COLOR=#062647]Magyar pásztor: Szabó Sándor[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Verdana][COLOR=#062647]Angol pásztor: Harsányi Dániel[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Verdana][COLOR=#062647]Dél-orosz juhász: Balázsovits Jánosné[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Verdana][COLOR=#062647]Belga pásztor, Francia pásztor: Kiss Antal[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Verdana][COLOR=#062647]Fel nem sorolt fajták: Szabó Sándor[/COLOR][/FONT][/SIZE]

[FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#062647]gr II - Kaukázusi juhász, Középázsiai juhász: Kiss Antal[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=1][FONT=Verdana][COLOR=#062647]Dobermann, Boxer, Rottweiler: Dr. Vadócz Éva[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Verdana][COLOR=#062647]Német dog, Schnauzerek, Argentin dog: Rauhoffer Viktor[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Verdana][COLOR=#062647]Cane corso, Molosszerek: Zeidl József[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Verdana][COLOR=#062647]Moszkvai őrkutya, Orosz fekete Terrier: Hartmann György[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Verdana][COLOR=#062647]Angol bulldog: Harsányi Dániel[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Verdana][COLOR=#062647]Bernáthegyi, Újfoundlandi, Leonberger, [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Verdana][COLOR=#062647]Hovawart, Landseer: Török János[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Verdana][COLOR=#062647]Fel nem sorolt fajták: P. Szabó Béla[/COLOR][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

gr III - [SIZE=1][COLOR=#062647]Nagy István , Szabó Sándor[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#062647][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#062647]gr IV - [FONT=Verdana]Nagy István[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#062647][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#062647][FONT=Verdana]gr V - [FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#062647]P. Szabó Béla[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/FONT][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

gr VI - [SIZE=1][COLOR=#062647]Erdélyi kopó, Basset hound: Hartmann György
Fel nem sorolt fajták: Kollonay László[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#062647][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#062647]gr VII - Kollonay László[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#062647][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#062647]gr VIII - [FONT=Verdana]Erdősné Dr. Balogh Zsuzsanna[/FONT][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

gr IX - [FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#062647]Bánhidi Pálné[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#062647][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#062647]gr X - Afgán agár, Magyar agár,
Orosz agár: Erdősné Dr. Balogh Zsuzsanna
Fel nem sorolt fajták: Hartmann György[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martach1']Kurcze szkoda ze tak daleko ja studiuje wiec mam zawsze napięty plan i musze sie wyrabiać w 2 dni:placz:[/quote]
Ja byłabym chętna ale napisałas o jednym psie a ja musiałabym jechac z dwoma.No i nie wiem czy miałabym czym sie dostac wieczorem z Mielca do Krakowa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...