Jump to content
Dogomania

Royal Canin Educ, czy wieksza dawka zaszkodzi?


Yuveza

Recommended Posts

Używam tych smaczków na nagrody, ale tak jak dawkowanie z opakowania na mojego psa jest to 10 sztuk dziennie, trochę mało, na spacery są dobre bo i suche a tu nagroda tam nagroda i 10 sie przekracza;) czy są jakies przeciwwskazania w dawaniu wiekszej ilosci? Od normalnego posiłku odejmuje to co pies dostaje wlasnie w nagrodach, poatym dostaje karme light.

Będę wdzięczna za odpowiedź;)

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że Twoja sunia ma wystarczająco dużo ruchu, że nie przytyje. Problemem może być ewentualnie to, że jakbyś dawała jej tylko to, no to wtedy bym się spodziewała problemów żołądkowych. Ja swojemu daję też te educ i te pomarańczowe (energy chyba) i od tych drugich na pewno nie przytył, ale plus jest taki, że pomimo tego, że mam psa na barfie to te dwie rzeczy tzn. surowe i RC educ się nie kłócą w psim bebechu.

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie o przytycie się nie boje, energy jeszcze nie kupowałam, stwierdziłam że jest dla bardziej pracujących psów niż ona. No a samych educ'ow tez nie je, w sumie kupuje je raz na jakis czas, w miare zmieniam jej nagrody, mam tu na mysli np obóz, gdzie bede musiala wlozyc duzo nagrod, a one sa wygodne i atrakcyjne dla D z czym nie zawsze tak łatwo;)

Link to comment
Share on other sites

RC energy jest też troszkę większe niż tradycyjne educ, więc myślę, że dla westi troszeczkę będą za duże jak na treserki. Polecam Ci jeszcze te:
[IMG]http://www.twojzwierzyniec.pl/581-697-large/gimborn-sport-snack-mini-knochen-z-jagniecina.jpg[/IMG]
W zasadzie wszystkie, które mieliśmy z tej firmy psu smakowały, a mam wybrednisia :>

Te smaki i RC wybitnego składu nie mają, ale na treserki czy jako nagrody jak najbardziej. O ile nie sa podstawowym pożywieniem psa, to nie powinno być przeciwwskazań.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...