Jump to content
Dogomania

Potrącony, poszyty staruszek Mecenas w DS :) Kica teraz jak zajączek!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Julia84']Jejku jaki Biedaczek...
Klaudus ja mam prawie 200 zł Timowych pieniędzy a Timowi juz chyba nie beda potrzebne (nie mogę odszukać Timowego wątku :( )

[/QUOTE][I]Kochana mam za Timona jeszcze z zeszłego roku rachunek nie zapłacony - jak kupowałam tu leki (a raczej brałam nie płacąc - pisałam o tym wielokrotnie na wątku,ale nikt na to nie zwracał uwagi...) sprawdzę wieczorem ile tego jest - resztę jak najbardziej można na biedaka przeznaczyć - jest na antybiotyku i lekach p/bólowych.
Biedak je tylko puszeczki i gotowane dzióbie - chcę Mu zrobić też badanie krwi...

[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Kochana mam za Timona jeszcze z zeszłego roku rachunek nie zapłacony - jak kupowałam tu leki (a raczej brałam nie płacąc - pisałam o tym wielokrotnie na wątku,ale nikt na to nie zwracał uwagi...) sprawdzę wieczorem ile tego jest - resztę jak najbardziej można na biedaka przeznaczyć - jest na antybiotyku i lekach p/bólowych.
Biedak je tylko puszeczki i gotowane dzióbie - chcę Mu zrobić też badanie krwi...

[/I][/QUOTE]

Ojej...nie wiedziałam o tym. Ja też wielokrotnie pisałam na wątku, ze nie siedze z braku czasu w ogóle na wątku Tima, oprócz momentów kiedy uzupełniam post rozliczeniowy i prosiłam o pisanie do mnie pw, jezeli trzeba coś zapłacić.
Czy masz jakis namiar na wątek TIma? Zgubił mi się i nie moge go za cholerę znaleźć a chcce jeszce uzupełnić ostatnią wpłatę Lazy. Napisz mi ile Ci trzeba za Tima przelać kasiory.

Link to comment
Share on other sites

[I]
Mecenas ciut lepiej - jednak bardzo dyszy - może to nawet z bólu.
Codziennie widzi Go wet.
Ma antybiotyk i leki przeciwbólowe.

I odnośnie naszego Mecenasa - już wiem coś więcej o Nim...
Otóż tydzień temu chłopak siedział bardzo długi czas na stacji kolejowej - biegł za każdym pociągiem - i wracał jak pociąg odjeżdżał zbyt szybko...
I czekał na kolejny...
Tak jakby ktoś z pociągu Go po prostu wysadził... :roll:[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Avilia - może Ty, ewentualne pieniądze bezpośrednio do Ciebie by szły[/QUOTE]

Bardzo chętnie,ale w chwili obecnej nie mogę się tego podjąć.Za miesiąc nie będzie mnie przez jakieś 1,5 miesiąca więc nie będzie aktualizacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Bardzo chętnie,ale w chwili obecnej nie mogę się tego podjąć.Za miesiąc nie będzie mnie przez jakieś 1,5 miesiąca więc nie będzie aktualizacji.[/QUOTE]
To dodaj kogoś do wydarzeń na fb jako współorganizatora. Mecenasowi ja dziś zrobię wydarzenie.
[B]SKARBNIK DLA MECENASA POSZUKIWANY[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']To dodaj kogoś do wydarzeń na fb jako współorganizatora. Mecenasowi ja dziś zrobię wydarzenie.
[B]SKARBNIK DLA MECENASA POSZUKIWANY[/B][/QUOTE]

Zaglądać na FB będę,tak samo i tu,ale nie będę miała czasu na aktualizowanie wpłat.
Tel też odbierać będę-żeby nie było wątpliwości.

Edited by Avilia
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...