Jump to content
Dogomania

szkolenie PT Bydgoszcz???


lidiya

Recommended Posts

Ja też szukałam szkółek w tych miastach i na razie kicha. W Bydgoszczy jest ich jeszcze mniej niż w Toruniu ( bo tu 4 znalazłam ), a Bydgoszczy wiem o 2 ( w tym kurs związkowy). Musisz sama każdą z tych szkół odwiedzić i zobaczyć jak są prowadzone zajęcia i czy Ci odpowiadają, powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

No Agillity to mi sie marzy....
Mialam powazne plany zaczac od wiosny z moja Pepsi, ale czytalam , ze i tak pies powinien przed agillity miec PT.

"Niestety" jakis czas temu zaszlam w ciaze i akurat na wiosne juz nie dam rady biegac z psem no i bardziej przyda nam sie aby suke troche bardziej "ulozyc" dlatego nastawilam sie na PT.

Chcialam tylko trafic z psem do dobrych specjalistow, a u nas raczej takich nie ma. Bylam jesienia w jednym "osrdku" u nas i facet nie zrobil zdecydowanie na mnie dobrego wrazenia :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='lidiya']No Agillity to mi sie marzy....
Mialam powazne plany zaczac od wiosny z moja Pepsi, ale czytalam , ze i tak pies powinien przed agillity miec PT.

"Niestety" jakis czas temu zaszlam w ciaze i akurat na wiosne juz nie dam rady biegac z psem no i bardziej przyda nam sie aby suke troche bardziej "ulozyc" dlatego nastawilam sie na PT.

Chcialam tylko trafic z psem do dobrych specjalistow, a u nas raczej takich nie ma. Bylam jesienia w jednym "osrdku" u nas i facet nie zrobil zdecydowanie na mnie dobrego wrazenia :angryy:[/quote]
hej Lidiya,
tez jestem z Torunia i szukam dobrego szkolenia PT. Rowniez zaliczylam pare wizyt u jednego Pana szkoleniowca, ale nie moge sie do niego przekonac. Masz jakies nowe informacje nt. szkolen? a moze jezdzisz do Bydgoszczy ?

Link to comment
Share on other sites

Ibazelka hej!
Bylam dzis na 1 zajeciach w Bydgoszczy.
Jezdzimy na 8 rano z nasza suczka.

Niestety, ale chyba pozostaje mi zaufac , ze to szkolenie jest ok... Facet ma 20 letnia praktyke, jest tez sedzia kynologicznym itp, przeszedl jakies egzaminy itp ( z tego co mowil ). Nigdy nie szkolilam psa, nie mam tez super wiedzy wiec staralm sie wybrac cos lepszego i jak najbardziej profesjonalnego.
Mysle, ze jeszcze moglabys sie zapisac! :)
Gdybys zapisala sie na 8 rano rowniez to napisz tu- jakos sie wtedy rozpoznamy :)
Na zajeciach bylo dzis 8 pieskow w naszej grupie (sa jeszcze 2 grupy na inne godziny)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...