Jump to content
Dogomania

Dobre Miasto - CAC 01.05.2012


Monia85

Recommended Posts

Moje dwa maleństwa debiutują w klasie baby :loveu:. Kto się jeszcze wybiera na tą wystawę? Sędziuje Pani Elżbieta Chwalibóg.

[COLOR=#000000]Lista wystawców[/COLOR]

[COLOR=#000000]Psy:[/COLOR][SIZE=2][COLOR=#000000][FONT=Verdana]
[/FONT][/COLOR][/SIZE]Klasa baby - AMIGO Milagro Cubano FCI [COLOR=#b22222]w.o. Best Baby[/COLOR][SIZE=2][COLOR=#000000][FONT=Verdana]
Klasa młodzieży[/FONT] - [/COLOR][/SIZE]Baribal's dark Shadows Darby
[SIZE=2][COLOR=#000000]Klasa pośrednia - [/COLOR][/SIZE]FIDELIO Du Printemps des Olivets [COLOR=#b22222]NPwR[/COLOR][COLOR=#000000]
[/COLOR][SIZE=2][COLOR=#000000]Suki:[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000]
[/COLOR][/SIZE]Klasa baby[SIZE=2][COLOR=#000000] - [/COLOR][/SIZE]AURORA Milagro Cubano FCI [COLOR=#b22222]w.o.[/COLOR]
[SIZE=2][COLOR=#000000]Klasa pośrednia - [/COLOR][/SIZE]JESSY z Przemożnej Chętki[SIZE=2][COLOR=#000000][COLOR=Red][COLOR=Black]
Klasa otwarta - [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE]Cza Cza z Przemożnej Chętki [COLOR=#b22222]NSwR, BOB[/COLOR]

Edited by Monia85
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Niestety zdjęć mamy bardzo mało, bo aparat odmówił nam współpracy. Ale jestem bardzo zadowolona, bo moje maluchy pokazały co potrafią. Sędzia Pani Elżbieta Chwalibóg była zachwycona Amigo, choć Aurorka też dostała piękny opis. Rodzeństwo spotkało również swoja siostrę Alegre, która przyjechała im kibicować (może już niedługo sama będzie biegać po ringach), ubrana w piękne kokardki pasujące do koloru ubrania Pani - to chyba najmilsza rzecz, gdy widzi się osobę, która zakochana jest w psiaku z Twojej hodowli.

[IMG]http://i47.tinypic.com/28m08xw.jpg[/IMG]

[IMG]http://i49.tinypic.com/jr4m8g.jpg[/IMG]

Edited by Monia85
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...