Jump to content
Dogomania

Bokserek Baster - chory na mocznicę prosi o pomoc!!!


Recommended Posts

Kochani, boksio został adoptowany w 2009 roku. Od tego czasu wiele się zmieniło. Basterek choruje na mocznicę. Musi zażywać Minirin -120 mikrogramów dwa opakowania miesięcznie. [B]Koszt to 400 zł [/B]:shake::shake::shake:
Państwa nie stać, żeby płacić za lekarstwa tak ogromną sumę. :-(
Jest refundacja przez NFZ i lek kosztuje wtedy 3 zł. Ale niestety, tylko ludzki lekarz może taką receptę na pacjenta chorującego przewlekle wypisać :-(

Czy ktoś może pomóc biedakowi?

Edited by Kapsel
Link to comment
Share on other sites

Pomóżmy ludziom, oni tak bardzo go kochają, a żyją tylko z renty. W tym miesiącu miał też zabieg i musi mieć równocześnie z lekami które kosztują miesięcznie 400 zł, syrop propalin-100 ml 1 opakowanie miesięcznie :-(:-(:-( Sami Państwo nie dadzą sobie rady :shake:

Link to comment
Share on other sites

Jest źle !! Musimy pomóc!! Ten psiak ma wspaniałą opiekę !! I brak leków skaże go na cierpienie! Pani jeden lek będzie kupować , na drugi niestety jest jej ciężko zebrać!! Kochani musimy coś wykombinować i jakoś pomóc!! Staram się jak mogę , niestety nie jest to takie proste:( Jedno opakowanie załatwiłam, ale co to 1 op, jak on musi 2 m-cznie + syrop więc kwota jest 500 zł :(

Link to comment
Share on other sites

Alu zróbcie wydarzenie na FB , może tam znajdzie się ktoś kto dałby radę leki na siebie brać . Teraz z lekami taki szkopół że jeśli to są bardzo specjalistyczne to musi specjalista dać potwierdzenie ze to choroba przewlekla i należy się zniżka , bo nie wszystko lekarz rodzinny moze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Podniosę malucha !!

Jeżeli on jest w domu stałym, to bazarków niestety nie można na dogo robić :shake:[/QUOTE]

można , jestto dział ma dom a potrzebuje pomocy , zresztą możesz zrobić bazarek na boksery z SOSów i w wysyłce pieniążków na konto napisać ze to na leki dla Basterka

Link to comment
Share on other sites

Kochani pomózcie nam , żebyśmy mogli pomóc Basterkowi ! Proszę , ta sytuacja bardzo mnie chwyciła za serce. Nie wyobrażam ,sobie jakbym musiała dać lek , której z moich suniek i nie miałabym na to :( Ja jestem w kontakcie z ta Panią i ona jest poprostu załamana:( Kocha psiaka i nie wyobraża sobie ,że przyjdzie dzień , że nie bedzie miała na ten lek:( Wysłała do mnie recepty błagając o pomoc, ona jedno kupuje , rezygnujac z wielu rzeczy , ale na drugie m-cznie niestety nie ma:( A nie Basterek musi przyjmować to dożywotnio!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zapraszam na bazarek - połowa ewentualnego zysku będzie dla Bastera - tzn jak radzila Alicja na fundację z przeznaczeniem dla niego.

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226293-Na-SOS-Bokserom-i-na-operację-oczu-Figo-do-10-maja?p=19007317#post19007317[/url]

Upraszam o podnoszenie i reklamę ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Maruda666']Coś cicho się zrobiło u Bastera :( Wyskakuj psiaku na pierwszą :)[/QUOTE]


Podnosimy chłopczyka. Roksia na FB zajęła sie zbiórką pieniążków dla Basterka. Parę osób zadeklarowało sie wpłacać co miesiąc. Bardzo dziękujemy wszystkim :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Od teraz Baster ma dwa bazarki ;)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227247-Bazarek-cegie%C5%82kowy-dla-Bastera-i-jego-leki%21-do-20-06-2012%21?p=19114456#post19114456"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227247-Bazarek-cegie%C5%82kowy-dla-Bastera-i-jego-leki%21-do-20-06-2012%21?p=19114456#post19114456[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...