Jump to content
Dogomania

POZNAŃ centrum miasta, pies na łańcuchu... Diego już bezpieczny;)


Recommended Posts

[quote name='juli88']Tylko czy Katolina się zdeklarowała na DS? Bo ja dopiero dziś się z nią będę widzieć...[/QUOTE]

Ja nie w kontekście DT/DS, tylko w ogóle, że jest już bezpieczny i pod opieką, a ten tytuł jest straszny, no ale taka była rzeczywistość...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

witam
jako DT piszemy co u nas:
Diego jest cudownym psem, bardzo kocha ludzi,miziolek straszny :), myslalam ze długo nam nie zaufa jakby rozumial że nie każdy człowiek jest zły...nie pozwala nikomu przejśc obok siebie obojętnie-podaje każdemu łapke zapraszając do zabawy:) zazdrośnik z niego okropny, kiedy sie bawie z moimi psami on biegnie jak oszalały i wciska mordeczke miedzy nas :)
W podróży zachowuje się wzorowo, mogę z nim nawet sama jeżdzic,widać że to lubi. Niestety będąc na podwórzu szczeka na przejeżdzające auta i na rowerzystów, nie ma co się dziwic skoro przez długi czas na tym parkinug szczekał tylko na samochody :( jeśli chodzi o zabawy to piszczących zabawek się boi ale z piłeczką radzi sobie coraz lepiej (zdarza mu się przynieść albo zanosi w inne miejsce :)hehe). Uwielbia spacery, jak widzi smycz to skacze do nieba. Z kotką to bez zmian - nie zwraca na nią uwagi :):)
Piesio jest już zaszczepiony, dzis po 15.00 mam jeszcze dzwonić po wyniki badania krwi, i jeśli wszystko będzie wporządku to jakoś po weekendzie majowym jedziemy na kastracje.

wieczorem wstawie fotki
pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...