Jump to content
Dogomania

10 letni pies uraz kregosłupa czy wylew


dominika123

Recommended Posts

Witam mam do was pytanie w sprawie choroby swojego pieska. Jest on rasy American Staffordshire Terrier ma 10 lat i jest wagi ok 40kg. Do dzisiaj był pogodnym pieskiem zachowującym się jak szczeniak. Dzisiejszej nocy coś mu się stało - stoczył się ze swojego legowiska i przez 4 godziny chodził po domu obijając się o wszystkie ściany.Nawet na minutę nie chciał się położyć. Merdał ogonem ale był jakiś nieswój wąchał wszystko zachowywał się jakby nie był u siebie. Rano wzięłam go na spacer ( musiałam znosić go po schodach bo bał się zejść cofał się od krawędzi schodów)ale po 10 min musiałam wracać do domu bo obijał mi się o nogi ,aż raz prawie upadłam . Zawsze cieszy się ze spacerów a tym razem tam gdzie go pociągnęłam tam szedł nawet kotki mu nie przeszkadzały :). Po powrocie do domu nie miał siły wejść po schodach dalej się obijał po kątach nie mógł odnaleźć. Położyłam go na fotelu i do tej pory leży. Nawet nie cieszy się na mój widok a zawsze o tej porze latał już ze mną za domem. Co może być nie tak. Dzwoniłam do weterynarza mam go obserwować. Nie wiem czy to może być wynikiem jakiegoś wylewu czy też coś z kręgosłupem. Może miał ktoś z was podobny przypadek??? Proszę o odpowiedz.

Link to comment
Share on other sites

dominiko skoro wet tak powiedzial-TO ZMIEŃ WETA na innego.co moge doradzić-nie powinien chodzić po schodach to raz(mam nadzieję,że nie jest to 4 pietro).może to kregoslu,może coś nnego -bez diagnostyki mozna gdybac.jesli możesz to zmień lecznicę.

Link to comment
Share on other sites

na szczęście jest to drugie piętro :) dzisiaj jest już lepiej bo nie chodzi od ściany do ściany ale dalej trzeba go nosić. Dobrze ,że jest ciepło to siedzi cały dzień za domem :) co zauważyłam ,że nie ma wyczucia odległości już metr przed krawężnikiem chce z niego zejść, albo podnosi łapę za szybko. Sprawdzałam źrenice wzrok ma ok - nie wiem co może być powodem takiego zachowania jutro wezmę go do innego weterynarza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...