Jump to content
Dogomania

Wystawa CdB 2008!!!


Pretoria

Recommended Posts

@all

w ten weekend odbylo sie w oddziale krakowskim zebranie sprawozdawczo-wyborcze, ktore dawalo mozliwosc zglaszania "wolnych wnioskow" do rozpatrzenia przez Zarzad, przy obecnosci gosci honorowych :Pana Prezesa Mani i w-ce przewodniczacej ds hodowlanych prof. Junikiewicz.
Zglosilam wniosek o zorganizowanie przez Oddzial Krakow [B][U][COLOR=blue]Wystawy Ca de Bou + Seminarium dla hodowcow i sedziow[/COLOR][/U][/B], ktore poprowadzilby zaproszony Prezydent Clubu Rasy z Majorki Pan Sergio Gual Fournier.
Wniosek zostal entuzjastycznie przyjety, wpisany do protokolu, i oby sie powiodl! Na ten rok wystawy sa juz zatwierdzone, wiec jest czas do 2008 na dopiecie wszystkiego "na ostatni guzik".

Czyli swego rodzaju POLSKA MONOGRAFIKA!!!

Skoro Hiszpanie maja swoja, Rosjanie swoja, to my nie mozemy byc gorsi, prawda? Zwlaszca ze poglowie rasy rosnie.
Moznaby wtedy kazda majorke zmierzyc i zwazyc, zajrzec do pyska, zaprezentowac suczki, a te moglyby sobie dobrac "narzeczonych". Wazne bedzie Seminarium, mysle ze jest wiele pytan do Prezydenta, a wiele jeszcze sie zrodzi.

Wystawa bedzie oczywiscie otwarta dla gosci/pieskow zagranicznych.

(Mozna oczywiscie obok ringu psow zorganizowac ring do walki w kisielu dla hodowcow, jesli ktos bedzie mial na takie rozwiazanie ochote:cool3: , pewnie Gellwe albo Delekta byliby zainteresowani sponsoringiem:cool3: )

Wpisujcie swoje sugestie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga4']Myśle że ten kisiel dla co niektórych:p to za łagodny środek:diabloti: coś bardziej drastycznego by się przydało :mad: :mad:

Polska Mono ;) fantastyczny pomysł tylko czy Prezydent przyjmie nasze zaproszenie?:roll:[/quote]

moze byc tez walka na gole klaty albo inna perwersja...
no ale nie to jest najwazniejsze.
Zeby Prezydent sie zgodzil, to juz moja w tym glowa. a szczerze mowiac walkujemy juz ten temat od jakiegos czasu, chetnie zobaczylby na zywo co sie u nas "dzieje". Podroze ksztalca! Byl w Moskwie, zobaczyl rosyjskie majorki, na pewno cos go rozczarowalo i cos zachwycilo, u nas pewnie bedzie podobnie.

Link to comment
Share on other sites

Świetny pomysł!:multi: :multi: :multi:
Chętnie przyjadę . Mam nadzieje, że dojdzie do skutku:lol:
No i mam nadzieję, że do wymienionych przez Pretorię wymiarów dojdzie też obowiązkowo pomiar [B]OBWODU GŁOWY.[/B]
Jak wiadomo z wzorca ma on być wiekszy od wysokości w kłębie:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga4']Pretoria,
z tego co ja sie orientuje są już przyznane wystawy na 2008rok :roll: więc Mono chyba dopiero 2009?[/quote]

no ja glowy nie dam, ktore sa juz zatwierdzone, a ktore nie, w kazdym razie termin 2008 zasugerowaly Wladze Naczelne, a oni chyba wiedza najlepiej.
wydaje mi sie, ze jesli jest juz plan na 2008, to raczej sa zatwierdzone tylko miedzynarodowki. ostatnio kilka miast dodatkowo dostalo prawo organizowania CACIBowek, wiec moze o tym slyszalas?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja uważam to za świetny pomysł i chętnie przyjadę poptrzeć :multi:

Oglądając kalendarze wystaw na 2007 widać że są pewne plany co do klubówek niektórych ras ale bez szczegółów. Więc na 2008 na pewno znajdzie się miejsce. Na pewno jeśli dojdzie do skutku to zzielenieję z zazdrości ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...