Jump to content
Dogomania

Beksa-Czarnula zaadaptowana i jest dobrze !!!


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 413
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koresponduję z pewną Panią w sprawie Beksy, przed chwilą otrzymałam drugi mail:

[I]Witam!
Bardzo dziękuję za maila i zdjęcia. chciałabym przygarnąć sunię, najlepiej młodą, bo chciałabym, żeby spędziła ze mną jeszcze wiele długich lat...
Próbuję znależć pieska przez internet, bo wizyta w schronisku i tam szukanie pieska będzie dla mnie bardzo trudne...
Czy Beksa nie jest dużym pieskiem? ja mam mieszkanie na trzecim piętrze, dwupokojowe i myślę, że nieduży piesek mógłby się u mnie dobrze czuć.
Chciałam też zapytać, skoro jest Pani wolontariuszką, czy opieka nad pieskiem ze schroniska wymaga stałej obecności opiekuna?
Ja na razie poszukuję pracy i jestem w domu,ale potem zacznę pracę o boję się, czy piesek będzie dobzre czuł się sam w domu, czy bardzo tęsknił.
z góry bardzo dziękuję za pomoc i czekam na odpowiedź :)
Wszelkie porady przyjmę z miłą chęcią, choć jestem "psiarą " nigdy nie opiekowałam się pieskiem ze schroniska i trochę się tego boję....
Pozdrawiam!![/I]

Odpisałam trochę, wysłalam kolejne fotki, jeśli kobieta się zdecyduje wysyłam jej telefon do Brązowej... O rety, może Beksa by się nadała, co??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...