Jump to content
Dogomania

wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Sonya-Nero

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to zrobimy inaczej , wypisuję stawkę :)


[B][COLOR=red]Pudel duży (biały, czarny, brązowy)[/COLOR][/B]
Psy
▪ Klasa pośrednia
[B]1578. BIRINO Nontiscordardime [/B]

Suki
▪ Klasa pośrednia
[B]1579. BROCCA FATIMA Nontiscordardime [/B]
Klasa otwarta
[B]1580. Dance with Me ROZE M[/B]


[COLOR=red][B]Pudel miniaturowy (biały czarny, brązowy)[/B] [/COLOR]
Suki
▪ Klasa młodzieży
[B]1581. DORIS Kudłaty Kłębuszek,[/B]



[COLOR=red][B]Pudel miniaturowy (srebrny, apricot)[/B] [/COLOR]
Psy
▪ Klasa pośrednia
[B]1582. FREDDIE Karmazynowy Błękit,[/B]

Suki
Klasa szczeniat
[B]1583. FEMINISTKA Bursztynowa Bona,[/B]

[B][COLOR=red]Pudel Toy[/COLOR][/B]
Suki
▪ Klasa otwarta
[B]1584. LOVELY HANNAH Meus Amicus,[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka']No tak dużo tego nie ma;)
Ewelina będziesz? Popstrykaj fotek:p[/quote]


Tak bedę na wystawie i będę wystawiać Freddiego znajomym.
Na wystawie Będę w oba dni.
Kurcze blade , [B]Gośka[/B] z chęcią ale ja mam aparat zepsuty :shake: nie będzie fotek z mojej strony:placz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelinaa']Tak bedę na wystawie i będę wystawiać Freddiego znajomym.
Na wystawie Będę w oba dni.
Kurcze blade , [B]Gośka[/B] z chęcią ale ja mam aparat zepsuty :shake: nie będzie fotek z mojej strony:placz:.[/quote]

Ja postaram się zabrać ze sobą męża :cool3: to pewnie uda się trochę zdjęć zrobic.

Link to comment
Share on other sites

Mam apel do wszystkich co robili zdjęcia :D pokażcie Iwonke z miniaturą apricotem :D Pleassssssse ja niestety nie mogła porobić fotek bo jak tata sie dorwał do aparatu to mam same ogony i uszy i rozładował baterie :( a chciałam zobaczyć jak ładnie prezentowała się z miniaturką :D

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Mam apel do wszystkich co robili zdjęcia :-D pokażcie Iwonke z miniaturą apricotem :-D Pleassssssse [/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol::diabloti: [SIZE=1][COLOR=pink]jak dostaniesz pozwolenie to może wstawię[/COLOR][/SIZE] ;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=black]Mam pytanko - kto może uzupełnić wyniki - i uzupełnić stawkę toy pudli ???[/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=black]Pudel duży bi-br-cz[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Psy kl ch 1 3437[/COLOR][/FONT]
[COLOR=#663300][FONT=Verdana][FONT=Arial][COLOR=black]Kondratjeva Julija - Danvik EMPERADOR (biały) CACIB [/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial][COLOR=black]Suki młodzież 2[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Parubets Elena - Jawazza ROSEMOUNT DIAMOND (czarna) ?[/COLOR][/FONT]
[COLOR=#663300][FONT=Verdana][FONT=Arial][COLOR=black]Kondratjeva Julija - Lapponia's LUMENE (biała) Zw.Mł, BOBJ, BOB[/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial]Otwarta 1[/FONT]
[FONT=Arial]Parubets Elena - JawaMartina's LA CHICA WALZ (biała) ?[/FONT]
[FONT=Arial]Championka 1[/FONT]
[FONT=Arial]Ernst Magdalena - SAMANTA Szemrowicki Dworek (czarna) CACIB[/FONT]


[FONT=Arial]Pudel duży morelowy[/FONT]
[FONT=Arial]Suka posrednia 1[/FONT]
[FONT=Arial]Kułyk Anna - Zlato Sibiri ZADIRA (apricot) - bdb[/FONT]


[FONT=Arial]Pudel miniaturowy czarny-bi-br[/FONT]
[FONT=Arial]Pies młodzieży 2[/FONT]
[FONT=Arial]Matławska Beata - EYE CATCHER Caspian Lines (czarny) - BOBJ, BOB[/FONT]
[FONT=Arial]Parubets Elena - Canmoy's SMASH'N GRAB (czarny) - nb[/FONT]


[FONT=Arial]Pośrednia 1[/FONT]
[FONT=Arial]Głowa-Łobodzińska Anna - CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga (czarny) - CWC, res CACIB[/FONT]
[FONT=Arial]Otwarta 1[/FONT]
[FONT=Arial]Kasparova Hana - BALANTES Banzette (czarny) (bdb/dosk) ? [/FONT]
[FONT=Arial]Championów 5[/FONT]
[FONT=Arial]Lazar Dorota - ELTON JOHN der Schwarze Quirl - (biały) - II dosk[/FONT]
[FONT=Arial]Chrystoph Aneta - Image of Solnes ONLY FOR YOU (czarny) - nb[/FONT]
[FONT=Arial]Szwedowska Danuta - KRASAVCHIK ot Madam Sarmont (biały) - CACIB[/FONT]
[FONT=Arial]Malinovi Milan i Jana - HAPPY BOY od Piastovske Veze (czarny) - ? IV lokata[/FONT]
[FONT=Arial]Gniadek Krystyna - [COLOR=#663300][FONT=Verdana][COLOR=#000000]MARCO MIO CUORCINO Crista Mini (czarny) - III dosk[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial]Suka młodzieży 1[/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black][COLOR=#663300][FONT=Verdana]Rachwalska Violetta - TIME OF LOVE Lindeza (czarna) - Zw.Mł[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#000000]Otwarta 3[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#000000]Kasparova Hana - BAVAYIA Banzette [FONT=Verdana][COLOR=#663300](czarna) ?[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#000000]Parubets Elena - Canmoy's HAPPY CHIC [FONT=Verdana][COLOR=#663300](czarna) ?[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=#663300]3-cia suka - nie mam katalogu i proszę o wpis danych[/COLOR][/FONT]

[/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=#000000]Championow 2[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#000000]Kwapisz Małgorzata - SARA Szemrowicki Dworek (biała) ?[/COLOR][/FONT]
[COLOR=#663300][FONT=Verdana][FONT=Arial][COLOR=black]Rachwalska Violetta - POWER OF LOVE Lindeza [/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=#663300](czarna) - CACIB[/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR]


[FONT=Arial][COLOR=black]Pudel miniaturowy apr-sr-czerw[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Psy kla młodzieży 2[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Gałuszka Ewa - Indirica Rakkas AH (apricot) ?[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Rajca Małgorzata - OLIMPUS Jantarowa Fuga (red) II bdb[/COLOR][/FONT]


[FONT=Arial][COLOR=black]Championy 2[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Borys Joanna - EFENDI STAR OF MUSIC Karmazynowy Błękit (apricot) - CACIB[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Skrobska Barbara - DANTE ALIGHIERI Earl's Legend (srebrny) ?[/COLOR][/FONT]


[FONT=Arial][COLOR=black]Suki młodzież 1[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Kempińska Irena - Indirica RASHEEKA AH (apricot) ? [/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Championów 1[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Kempińska Irena - KATARZYNA WIELKA Jantarowa Fuga (apricot) - CACIB, BOB[/COLOR][/FONT]


[FONT=Arial][COLOR=black]Pudel średni bi-br-cz[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Psy pośrednia 1[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Gałuszka Ewa - BASCO Fantazia Brown (brązowy) ?[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Championów 2[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Gałuszka Ewa - ARIS Fantazia Brown (brązowy) CACIB+BOB[/COLOR][/FONT]
[COLOR=#663300][FONT=Verdana][FONT=Arial][COLOR=black]Jędrzejczyk Iwona - TI AMO NERO Sabadiana (czarny) nb (?)[/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR]





[FONT=Arial][COLOR=black]Pudel średni mor-sr-czerw[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Psy otwarta 1[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Malinovi Milan i Jana - ARTEX z Hory Hostyna (srebrny) ?[/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=black]Championów 1[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Malinovi Milan i Jana - DJERRY Silver Sokom (srebrny) ?[/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=black]Suak championów 1[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Jagiełło Ewa - Zolotaya Pectoral GRAAL (apricot) ?[/COLOR][/FONT]


[FONT=Arial][COLOR=black]Pudel Toy[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Pies młodzież 1[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Wilczek Marcin - RASCAL ADVENTURER Crista Mini (czarny) Zw.Mł, BOBJ[/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=black]Pośrednia 1[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black][COLOR=#663300][FONT=Verdana]Rota Krystyna - PERSONAL TRAINER del Nisseno (biały) CWC[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Otwarta 1 [/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Ostrowski Adam, Kruczek Jakub - Canmoy's LUV ME A LOT (czarny) CWC, res CACIB[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Champion 1[/COLOR][/FONT]
[COLOR=#663300][FONT=Verdana][FONT=Arial][COLOR=black]Gniadek Krystyna - SPIKE WIND ROSE Crista Mini - CACIB[/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR]

[FONT=Arial][COLOR=black]Suki pośrednia 1[/COLOR][/FONT]
[COLOR=black]Pająk Ewa - LUSSY SNOWBALL Szumiąca Akacja (biała) [/COLOR][COLOR=#663300]CWC, res CACIB[/COLOR]
[FONT=Arial][COLOR=black]Otwarta 1[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Wawrzak-Kwiatkowska Gabriela - PRINCESSA PATI Raciborski Puch (apricot) ? [/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=black]Championów 1[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Róg Elżbieta, Cisowska Aneta - Salina Westen BARBIE (czarna) - CACIB, BOB[/COLOR][/FONT]


[FONT=Arial][COLOR=black]GRATULUJĘ WSZYSTKIM :lol:[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla wszystkich katowickich zwycięzców :klacz::klacz::klacz:

No to jeszcze ja uzupełnię:


-trzecia suka w klasie otwartej to LUCY SNOWBALL Szumiaca Akacja
-Canmoy's HAPPY CHIC: CWC, res.CACIB
-TI AMO NERO Sabadiana – nb
-Zolotaya Pectoral GRAAL – CWC, CACIB, BOB


toye
-RASCAL ADVENTURER Crista Mini wszedł do finałowej trójki najlepszych juniorów IX grupy :klacz:
-klasa pośrednia PRINCESSA PATI Raciborski Puch: nb
-klasa otwarta LILY WHITE Szumiąca Akacja: CWC, res. CACIB – ukończyła championa Polski :klacz:
-klasa championów SARA Szemrowicki Dworek: ocena poza konkursem


No my też mamy taki mały sukcesik Barbie na tej wystawie skończyła Interchampiona :multi:

Junior Handling:
Reyes i Tatiana Nero Sabadiana:
sobota: III miejsce w starszej grupie
niedziela: I miejsce w starszej grupie :multi::klacz:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...