Jump to content
Dogomania

Czekoladkowa galeria ♥


roadtonowhere

Recommended Posts

  • Replies 559
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam, za moją nieobecność i brak wieści, ale musiałam coś zrobić z maluchem... i niestety wyszło wszystko nie po mojej myśli. Pieska nikt nie chciał... Chodziłam po całej szkole, mama dzwoniła po znajomych i zero odzewu... Szczeniak został u mnie na noc, ale do przyjścia mojego ojca miało go nie być, a jak nie to on załatwi to inaczej tz. w stylu mojej koleżanki... ;( Musiał pieska zabrać Toz. Nie miałam innego wyjścia mój wpływ na tego psa był praktycznie nijaki. Niestety mieszkam z rodzicami i mam nie za wiele do powiedzenia a szczególnie w kwestii zwierząt. :( Jedyny plus, że malutka to szczeniak i ma o wiele większe szanse na znalezienie domku... nie pozostało mi nic prócz myśleć, że mała znalazła swój prawdziwy dom, a jak nie znalazła to wkrótce go znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Prześliczny ten szczeniak. Byłam postawiona w podobnej sytuacji. 3 kociaki, do których trzeba wstawać conajmniej co 4 godziny. Jednak sprawę postanowiłam jasno. Odchowam i oddam. W naszym schronisku czeka je jedynie śmierć. I tato nie miał nic do gadania, choć nie powiem był wściekły. Jednak od razu szukałam im domu i miałam chętne ręce do pomocy, mama też mi pomogła. A potem nam wszystkim zmiękło serce i Kofik u nas został. Mam nadzieję że suna znajdzie dom. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']o kurcze- no to smutne troche opowiadanie:( znalalam poodbny przypadek gdzie toz wzielo szczeniaka ale szybko mial nowy domek ;) wiec tu tez tak bedzie/jest.

Zrobilas wszystko co mozna. Podziwiam za chęci ![/QUOTE]

W naszym schronisku psy tak szybko domu nie znajdują niestety więc mój scenariusz jest raczej po tej ciemnej stronie... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roadtonowhere']W naszym schronisku psy tak szybko domu nie znajdują niestety więc mój scenariusz jest raczej po tej ciemnej stronie... :([/QUOTE]
weź pod uwagę, że to śliczny szczeniak, a jak wiadomo takim o wiele łatwiej znaleźć dom niż dorosłemu psu :) szkoda tylko, że nie wiesz co się z nim dzieje...

Link to comment
Share on other sites

Hej! w końcu mogłam wejść na dogo! w moje życie jest chyba wpisane niepowodzenie, bo jak nie problemy w szkole, tak tu z psami teraz net chodzi jakby w ogóle nie chciał przez co nie mogłam się tu logować, a teraz!? APARAT NIE DZIAŁA! :angryy: I działać prawdopodobnie już nie będzie... i z tego co też wiem rodzicie aparatu mi nie kupią gdyż nie ma na to pieniędzy... :( Jestem strasznie zła, bo Czokuś nawet daje mi w kość i jest coraz bardziej nieznośny... więc spokoju to ja nigdy nie będę mieć. :P Szkoda, że aparat zepsuł się w najlepszym momencie, kiedy to było pełno u nas śniegu no cóż jak pisałam wyżej niepowodzenie to ja mam wpisane w życie i chyba czas najwyższy się z tym pogodzić. :roll:
Zaraz postaram się wrzucić jakieś stare fotki... może nawet wakacyjne! lepsze to niż nic. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...