Jump to content
Dogomania

Astka Pixi ... rozkochała w sobie Madzię :) i już nie jest niczyja !!!!!


fioneczka

Recommended Posts

[quote name='fioneczka']nooo pamiętamy, pamiętamy ... ciekawa tylko jestem jak ja to wszystko w czasie ogarnę :hmmmm:
jak plan będzie tak napięty czasowo to mogę z Grzesiem do US nie zdążyć :placz:
ale co się odwlecze to nie uciecze :evil_lol:
kwiatki co najwyżej niech sztuczne kupi coby mi nie uschły jak będą musiały ze dwa tygodnie poczekać :diabloti:
[/QUOTE]
Czy ja o czymś nie wiem.Jaki USC czyj ślub?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 483
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicja']myślę sobie co ty chcesz Grześka ciągać do [B]U[/B]rzędu [B]S[/B]karbowego ciągać :lol: a tobie pewnie do [B]USC[/B] się tak pilni :lol:[/QUOTE]


hahaha zjadłam C ... ale myślę że w naszym wypadku i Urząd Skarbowy może być :grins:


[quote name='baster i lusi']Czy ja o czymś nie wiem.Jaki USC czyj ślub?[/QUOTE]

to Ty nic nie wiesz :crazyeye:
no przecież wychodzę za Grzesia :diabloti: się zgodził
:hmmmm: ... chyba taką samą imprezę mam z mężem Sabinka40 ... tylko nie pamiętam kiedy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']hahaha zjadłam C ... ale myślę że w naszym wypadku i Urząd Skarbowy może być :grins:


to Ty nic nie wiesz :crazyeye:
no przecież wychodzę za Grzesia :diabloti: się zgodził
:hmmmm: ... chyba taką samą imprezę mam z mężem Sabinka40 ... tylko nie pamiętam kiedy :evil_lol:[/QUOTE]

A wujkowi Mariuszowi masz się oświadczyć :roll:



Kajusza, karma z Troveta bardziej smakuje?
poproszę może o próbki jakieś, bo wcześniej RC wcinała ładnie, a teraz patrzy z niedowierzaniem na miskę. Je tylko gdy wymieszam z gotowanym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kreseczka']A wujkowi Mariuszowi masz się oświadczyć :roll:[/QUOTE]

:splat: ... cholera jasna !! ... zapomniałam :siara:
ale nic straconego :diabloti:
czy On już wie :hmmmm: ... jak nie, to Go zaskoczę

[quote name='baster i lusi']no to pójdziesz siedzieć za bigamię:eviltong:[/QUOTE]

oj tam, oj tam ... ja se tu próbuję zycie układać a Ty mnie tak od razu "pac"

[quote name='Alicja']jej tyllko o to chodzi ...liczy na paczki :lol:[/QUOTE]

heh ale nie z cebulą :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']
uzupełniłam pierwszy post ... chyba może tak być ?[/QUOTE]

A może jeszcze to co wyszło w RTG? powiększone serducho, zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa. Jak czytam ten opis i patrze na Pixla, to aż ciężko uwierzyć że minął tylko tydzień ...

Joasiu nie uwierzysz, ale właśnie mi kurier paczkę z puszkami dostarczył :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kreseczka']A może jeszcze to co wyszło w RTG? powiększone serducho, zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa. Jak czytam ten opis i patrze na Pixla, to aż ciężko uwierzyć że minął tylko tydzień ...

Joasiu nie uwierzysz, ale właśnie mi kurier paczkę z puszkami dostarczył :razz:[/QUOTE]

dopiszę :)

a ja właśnie próbowałam ustalić nr kuriera ... a K-EX zadziałał jak błyskawica ;)

[quote name='ms_arwi']Jakie to niesprawiedliwe :placz: Asia bedzie miala tylu mezow, a ja jakos zadnego nie moge zdobyc :obrazic:[/QUOTE]

jak będę miała nadwyżkę to się podzielę ;)

hehe a tajemnica skąd ich tylu ... nie chcesz wiedzieć ;)
zawsze jak któryś z Panów wyjątkowo przysłuży się w "psiowych działaniach" ... zawsze gadam ... qrde, jak ja się odwdzięczę :hmmmm: - wyjdę za Ciebie ;)

Link to comment
Share on other sites

no musiałam napisać (Magda mi wtłucze)
przecież aż mnie roznosiło ze szczęścia ... oczywiście najpierw nie omieszkałam się poryczeć
wynik jest ok ... to nie nowotwór :sweetCyb:

co powiedział doktor, skąd guz itp napisze Madzia



za kilka dni powtórzymy badania krwi, leki na wątrobę przepisane (do wykupienia), karma dla wątrobowców wskazana na przyszłość
trzeba będzie zająć się serduszkiem jak niunia dojdzie całkiem do siebie (badanie i leczenie)



qrde ... wiedziałam że będzie dobrze !! wiedziałam !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARDNAS']CO Z WYNIKIEM????????????????????

Asia nie trzymaj nas w niepewności!!!!!!

A to Big Boy jest jej bratem??? To nie wiedziałam. Naprawdę super psiak :)[/QUOTE]

Sandra zakrętasie :eviltong: patrz post wyżej !!




a przy okazji zaproszę Was na bazarek dla Nerusia ... qrde ale tam cudeńka są !!!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/224604-Wspaniałe-serwety-obrusy-PONCZO!-rękodzieło-każda-NIEPOWTARZALNA-dla-Nero-do-28.03?p=18834478#post18834478[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']:mad:nie łaska było zadzwonić :obrazic:

wiedziałam ze będzie dobrze :bigcool:[/QUOTE]

oj, sama przed chwilą się dowiedziałam !!
Madzia wyszła zaraz po wyjściu z lecznicy
powiedziała jest wynik ... a ja już po jej głosie wiedziałam że jest dobrze !! (na tyle już Ją poznałam ;))

[quote name='FLY']SUPER!!! to teraz już będzie z górki jak ma zdrowie to wszystko inne się da zdobyć i załatwić:)[/QUOTE]

oj będzie, będzie !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']Sandra zakrętasie :eviltong: patrz post wyżej !!




a przy okazji zaproszę Was na bazarek dla Nerusia ... qrde ale tam cudeńka są !!!
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/224604-Wspania%C5%82e-serwety-obrusy-PONCZO%21-r%C4%99kodzie%C5%82o-ka%C5%BCda-NIEPOWTARZALNA-dla-Nero-do-28.03?p=18834478#post18834478"]http://www.dogomania.pl/threads/224604-Wspaniałe-serwety-obrusy-PONCZO!-rękodzieło-każda-NIEPOWTARZALNA-dla-Nero-do-28.03?p=18834478#post18834478[/URL][/QUOTE]

Nie zakręciłam się, tylko zaczęłam pisać posta, ktoś wszedł do biura i potem go skończyłam i zatwierdziłam :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARDNAS']Nie zakręciłam się, tylko zaczęłam pisać posta, ktoś wszedł do biura i potem go skończyłam i zatwierdziłam :([/QUOTE]

tak wiedziałam :)

qrcze ale radocha, japa mi się cieszy samej do siebie !!!!!
przebadamy jeszcze i podleczymy niunię i będzie "jak nowa" ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...